НОВИНИ [Архів]

ХІІ Науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Медична психологія 12.0: аспекти практичної діяльності»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі

ХІІ Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених

«Медична психологія 12.0: аспекти практичної діяльності»

 

Яку заплановано провести в рамках днів Медичної психології 2018 в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця

23, 24 квітня 2018 року

[PDF]

УВАГА!


Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до зборів ТМВ!!!

Збори відбудуться 30.01.18р. о 18:00

в 1 аудиторії санітарно-гігієнічного корпусу

НМУ імені О.О.Богомольця, за адресою проспект Перемоги, 34.

Для нас важлива думка кожного!Оголошення


Ми раді оголосити відкриття реєстрації на

IX Міжнародний семінар студентів та молодих вчених,

присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком 2018! 

Дати: 1-2 лютого 2018
Місце: Національний інститут раку (Ломоносова 33/43)
Офіційні мови: англійська, українська, російська.

Як і минулого року на Вас чекають майстер-класи в операційних Національного інституту раку (цього року ми вдвічі збільшимо кількість учасників воркшопу!), лекції з найбільш актуальних в Україні онкологічних захворювань від провідних спеціалістів Національного інституту раку та кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та можливість представлення результатів власних досліджень серед інших лікарів та молодих вчених із усієї України. 

Тези доповідей учасників нашого семінару будуть опубліковані у спеціалізованому журналі "Клінічна онкологія"! 

Програма та більш детальна інформація про Семінар будуть публікуватися на сторінці нашого семінару в фб: 
https://www.facebook.com/wcdconference/

Рання реєстрація: 17 грудня 2017
Реєстраційний внесок: 300 грн

З нетерпінням чекаємо на Вас у лютому 2018! 

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDyqQ6nskMIsVROgDAj52KzndhPUYaxNUsXzEJ3voNKnV99A/viewformНагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині


Потреби в сфері охорони здоров'я розвиваються безперервно, саме тому інновації є життєво необхідними. Від профілактики до лікування, філософія Санофі полягає в тому, щоб перетворювати наукові інновації в конкретні рішення для пацієнтів.

З метою розвитку новаторських медичних досліджень у 2017 році компанія Санофі в Україні, за підтримки партнера конкурсу – Національної академії медичних наук України – ініціює конкурс Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині.

Візьміть участь у конкурсі наукових досліджень та зробіть свій внесок у розвиток медицини!

Правила участі:

·         Якщо ви вчений віком до 40 років;

·         Маєте українське громадянство та постійно проживаєте в Україні;

·         Маєте вищу освіту;

·         Ви ознайомлені з умовами конкурсу

Завантажуйте свою статтю на конкурс до 20 березня 2018 року включно

на сайті www.sanofi.ua

Критерії оцінки статті:

·         Науковий рівень та новизна

·         Глибина і ступінь обґрунтування ідей та розробок

·         Перспективність використання результатів наукової роботи у медичній галузі

·         Якість отриманих  результатів

Три найкращі наукові роботи будуть нагороджені грошовими призами та переможці отримають*:

·         1 місце – 150 000 грн.

·         2 місце – 100 000 грн.

·         3 місце – 50 000 грн.

Статті буде оцінювати журі у складі провідних українських науковців, експертів у різних галузях медицини на чолі з В.І. Цимбалюком, президентом НАМН України, академіком НАМН України.

Детально про умови, місце проведення конкурсу та вимоги читайте на сайті www.sanofi.ua., а також в соціальній мережі Facebook за адресою www.facebook.com/nagorodasanofi

#МАЙБУТНЄ_МОТИВУЄ

* Розмір грошового призу визначається Організатором на більшу суму, аніж зазначена у правилах та промо-матеріалах стосовно конкурсу, де суми, які отримуватимуть переможці, вказані після утримання та вирахування належних податків і зборів  Організатором відповідно до законодавства України. Засідання ТМВ


8.11.17 відбулися збори Товариства молодих вчених

На порядку денному – надання фінансової допомоги молодим вчених, питання доступу членів ТМВ до наукометричних баз і методів статистичної обробки, переваги та можливості членів ТМВ та просвітницька робота серед членів ТМВ.

На зборах було розглянуто пропозиції щодо пріорітетів при фінансуванні публікацій членів ТМВ у наукових журналах і участі в конференціях, а також щодо спрощення процедури відшкодування витрат на наукові заходи. Після підтвердження статті науковим журналом, запит надійде до НМУ, де буде проведено відбір робіт для фінансування, враховуючи рівень конференції та рейтинг наукового журналу.

Було розглянуто питання про прив'язку репозиторію та наукометричних баз до електронної поштової скринькиnmu.ua.

Було обговорено питання популяризації ТМВ. Членство в ТМВ пропонує такі переваги, як, наприклад, безкоштовні публікації в наукових журналах і участь у конференціях НМУ. Мається на меті створення дослідницьких груп, які будуть об’єднуватися навколо спільних наукових інтересів, з подальшими заходами щодо їх комунікації та майбутньої реалізації ідей.

Було запропоновано впровадити організовані курси англійської мови для членів ТМВ, а також курси ораторського мистецтва. Підняте питання щодо школи молодих науковців, де окремо вивчатиметься процедура написання наукових робіт, методи статистичної обробки інформації тощо. Український науково-медичний молодіжний журнал

Український науково-медичний молодіжний журнал розпочинає роботу над випуском третього номеру журналу у 2017 році. Журнал публікує оригінальні наукові праці, оглядові статті, описи клінічних випадків. Усі автори запрошуються до подачі статей до журналу. Редакція журналу гарантує рецензування статей протягом 2 тижнів, у разі позитивного рецензування, стаття буде опублікована безкоштовно та вийде друком у грудні 2017 року. Український науково-медичний молодіжний журнал входить до списку друкованих періодичних видань, що включаються до Переліку наукових фахових видань України, а також індексується у Index Copernicus International та Google Scholar. Просимо надсилати статті на електронну адресу: usmyj@nmu.ua, з вимогами до оформлення статей Ви можете ознайомитися на сайті: http://mmj.com.ua.УВАГА!

Нова офіційна сторінка

Товариства молодих вчених і спеціалістів

Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

в Facebook

https://www.facebook.com/nmu.tmv/

Приєднуйтесь!КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ “ANNUAL YOUNG MEDICAL SCIENTISTS’ CONFERENCE 2017”

КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ “ANNUAL YOUNG MEDICAL SCIENTISTS’ CONFERENCE 2017”

27-29 жовтня 2017 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбудеться Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених “Annual Young Medical Scientists’ Conference 2017 – AYMSConf 2017”, яка цього року проводитиметься лише англійською мовою.

В рамках конференції будуть проведені 2 лекції – “Clasiffication of the sleep disorders. The influence of apnoe on human organism”, Prof. Ahmad Nsair, MD, PhD, CHU Lyon et Saint Étienne, FRANCE, та “Sepsis – antibiotic resistance and new approaches in the treatment”, Prof. Felix Glumcher, MD, D.Sc., Head at Department of Anesthesiology and Intensive Care, Corresponding member of NAMS of Ukrainе, Eugen Diomin, PhD Student at the Department of Anesthesiology and Intensive Care BOGOMOLETS NMU, Kiev, UKRAINE, 13 майстер-класів та 11 секційних засідань.

Церемонія відкриття розпочнеться 27 жовтня 2017 року о 10:00 в лекційній аудиторії №2 імені В.О. Караваєва морфологічного корпусу НМУ імені О.О. Богомольця. Запрошуються всі бажаючі!ВІДБУЛИСЯ ЗВІТНО-ВИБОРЧІ ЗБОРИ ТОВАРИСТВА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ НМУ


17 жовтня 2017 року в морфологічному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, під головуванням начальника Науково-дослідної частини Андрія Дінця, відбулися Загальні Збори Товариства молодих вчених та спеціалістів НМУ. У роботі звітно-виборчих Зборів взяли участь 104 члени Товариства – аспіранти, клінічні ординатори, докторанти, молоді науковці. Серед питань, що розглядалися: звіт голови Ради ТМВ, аспіранта кафедри хірургії №1 Владислава Мороза за 2012 – 2017 роки; висунення кандидатів на звання Почесний член ТМВ; Зміни до Положення про ТМВ, які були прийняті у 2017 році; презентація програм та затвердження кандидатур членів Ради ТМВ та голови Товариства молодих вчених та спеціалістів; вибори голови та членів Ради ТМВ.

За результатами відкритого голосування, звіт голови Ради ТМВ Владислава Мороза за 2012-2017 роки було оцінено задовільно.

Під час засідання відбулося висунення кандидатів на звання Почесний член Товариства молодих вчених і спеціалістів. Сертифікати «Почесний член ТМВ» отримали доцент кафедри гігієни та екології №1 Анна Благая, заступник декана медичного факультету №4 Максим Володій; доцент кафедри загальної і медичної психології та педагогіки Богдан Божук; головний редактор анатомічного порталу «Анатом» Олександр Ковальчук.

Про Зміни до Положення про Товариство молодих вчених (ТМВ) імені О.О. Богомольця, які були прийняті у 2017 році Вченою Радою Університету розповів старший лаборант кафедри педіатрії №4 Аркадій Водяник. Нововведення дозволяють Товариству мати власний бюджет, структуру з утворенням дослідницьких груп, у якій можливий міждисциплінарний обмін ідеями та демократичність виборів до Ради Товариства. Основні зміни також стосуються функцій Членів Ради і терміну обрання на посаду голови Ради ТМВ – замість 5 років, голова обиратиметься на 2 роки.

Після виступів з презентаціями передвиборчих програм кандидатів на посади голови та членів Ради ТМВ відбулося голосування. За результатами таємного голосування, Головою ради ТМВ було обрано старшого лаборанта кафедри внутрішньої медицини №1, Станіслава Устінова. Членами Ради Товариства молодих вчених і спеціалістів стали: старший лаборант кафедри акушерства і гінекології №2, Надія Троцька (відповідальна за інформаційну підтримку діяльності ТМВ); старший лаборант кафедри онкології Євгеній Костюченко (відповідальний за грантову підтримку проектів та координацію дослідних груп); старший лаборант кафедри патологічної анатомії №1 Віра Барановська (секретар Ради); старший лаборант кафедри внутрішньої медицини №2 Сергій Чайчук (відповідальний за проведення наукових заходів ТМВ); старший лаборант кафедри оториноларингології Іванна Небор (заступник Голови Ради); старший лаборант кафедри педіатрії №4 Аркадій Водяник (відповідальний за роботу друкованих видань ТМВ); старший лаборант кафедри внутрішньої медицини №3 Астра Меліксетян (відповідальна за проведення наукових заходів ТМВ). Університетська спільнота вітає новообраних голову Ради Товариства Молодих вчених і спеціалістів, а також нових членів Ради ТМВ та сподівається на активну участь молодих співробітників НМУ у діяльності ТМВ з метою поглиблення міжкафедральної наукової співпраці та підвищення рівня наукових робіт молодих вчених, а також бажає оновленому складу ТМВ успіхів та здобутків, які прославлятимуть НМУ.ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОБІАСА КЕКА


ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОБІАСА КЕКА

До участі запрошуться всі студенти старших курсів, лікарі-інтерни та спеціалісти-хірурги.

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця організовує зустріч з абдомінальним хірургом, професором Тобіасом Кеком. Під час зустрічі проф. Кек виступить з доповіддю: ”Нові підходи в хірургії підшлункової залози”, під час якої будуть обговорені оперативного лікування патології цього органу.

До участі запрошуються: хірурги, інтерни, аспіранти, cтуденти і викладачі медичних ВНЗ. Участь безкоштовна.

Місце проведення: Київ, проспект Перемоги, 34, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, морфологічний корпус (3 поверх), аудиторія N2.

Чаc проведення: 4 жовтня 2017 року, початок о 16.45

Тобіас Кек - професор, доктор медичних наук, спеціаліст в галузі вісцеральної хірургії (хірургії травного тракту), директор Хірургічної клініки в Університетському комплексі клінік землі Шлезвіг-Гольштейн, Кампус Любек. З 2010 року професор є членом Європейської ради з хірургічої онкології. Тобіас Кек є провідним спеціалістом з лапароскопічної хірургії підшлункової залози.УВАГА!

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ 2017 (AYMSCONF)

27-29 жовтня 2017 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться Міжнародна конференція молодих науковців 2017 – Annual young medical scientists`conference (AYMSConf).

Цього року головна інформаційна платформа конференції – офіційний сайт за адресою aymsconf.com/uk/головна/ зазнав значних вдосконалень, що дозволить зробити процес реєстрації та участі значно простішим та ефективнішим.

Запрошуємо студентів, інтернів та молодих вчених до участі в конференції. Реєстрації на даний захід буде відкрита 10 липня 2017 року. Для участі та друку приймаються тези, які відображають результати власних досліджень авторів. Більше інформації можна знайти в інформаційному листі. Важливо, що основною мовою AYMSConf 2017 стане англійська.Привітання!


Вітаємо члена ради

Товариства молодих членів і спеціалістів

Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

з перемогою в конкурсі "КРАЩА КАНДИДАТСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ"

НАУМОВУ ЛЮДМИЛУ ОЛЕКСАНДРІВНУ

Детальніша інформація на офіційному сайті Національного медичного університету імені О.О.Богомольця http://nmu.ua/news/final-konkursu-krashha-kandydatska-phd-dysertatsiya/МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В МЕДИЦИНІ YOUTHNANOBIOTECH-2017


В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУВСЯ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В МЕДИЦИНІ YOUTHNANOBIOTECH-2017

17-18 травня 2017 року відбулася VIІI науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум новітніх технологій у медицині», був присвячений Дню науки-2017 в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Конференція була організована Товариством молодих вчених і спеціалістів. На урочистому відкритті з вітальним словом виступила завідувач кафедри фармакології, професор Ганна Зайченко. Вона привітала учасників конференції та розповіла про досвід вивчення фармакологічного потенціалу наночастинок діоксину церію та використання отриманих результатів в подальшому.

У програмі першого дня конференції прозвучали доповіді завідувача кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, професора Хайтовича М.В. щодо ролі транспортерів лікарських засобів у ефективності та безпечності фармакотерапії і професора Дзядевича С.В. про ферментні електрохімічні біосенсори в медичній діагностиці. Доповіді молодих науковців були присвячені новим підходам до хроматографії (Мурланова К.С.), властивостям наночастинок металів (Сімонов П.В.), застосуванню аутоперикарду при кардіохірургічних втручаннях (Леошко І.В.). Також учасники конференції прослухали лекції анестезіолога Центрального військового госпіталю сухопутних військ (Афіни, Греція) Ніколаса Бакураса, який розповів про нові технології в анестезіологічному і реанімаційному забезпеченні багатопрофільної клініки та пластичного хірурга Едгара Камінського, доповідь якого була присвячена застосуванню нових технологій в особистій хірургічній практиці. Програму другого дня конференції відкрила доповідь VAD координатора по програмі механічного серця в Україні К. Поповичева. Група дослідників з Дніпра (Бойко О., Бойко Є.) розповіли про клінічну діагностику на зап’ясті з використанням інноваційних сенсорів PLANEXTA. Пленарне засідання продовжили доповіді молодих вчених та студентів Університету, інших вузів, науково-дослідних інститутів НАН та НАМН України. Основні наукові напрямки доповідачів були присвячені новітнім технологіям у клінічній медицині, стоматології, фармації та фундаментальних науках.МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СКЛАДАННЯ ПАТЕНТНИХ ЗАЯВОК

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

ЩОДО СКЛАДАННЯ ПАТЕНТНИХ ЗАЯВОК

 

       Інформація «Mетодичні рекомендації щодо складання заявок на винахід і корисну модель», що підготовлені фахівцями науково-дослідної частини НМУ та розміщені до завантаження на сторінці відділу інтелектуальної власності та трансферу технологій (http://nmu.ua/nauka/viddil-intelektualnoyi-vlasnosti-ta-transferu-tehnologij/) або за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/0B_jORfZbHWtINW1FOHM5Rm1FemlENGE0dmpuS0dqVktnSkFv/view.

            В методичних рекомендаціях висвітлені основні засади складання патентних заявок, а також наведені приклади заявок науковців НМУ, на які отримані охоронні документи.

 

    Відділ інтелектуальної власності та трансферу технологій є структурним підрозділом Науково-дослідної частини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Відділ забезпечує виконання функцій, пов’язаних з набуттям, ліцензуванням і захистом прав інтелектуальної власності на них, зокрема оформлення та подача патентних заявок, трансфером і впровадженням нових технологій, що розроблені співробітниками НМУ.

        Відділ організовує та проводить заходи з підвищення обізнаності науково-педагогічних кадрів та студентів НМУ в галузі інтелектуальної власності та трансферу технологій: виставки, семінари, конференції.

Науково-дослідна частинаVIІ науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум молодіжний форум новітніх технологій у медицині».

17-18 травня 2017 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться чергова VIІ науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум молодіжний форум новітніх технологій у медицині».
Конференція організована Товариством молодих вчених і спеціалістів, присвячена Дню науки в НМУ імені О.О. Богомольця та включена до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводяться у 2017 році» МОЗ України.
У програмі першого дня конференції передбачені доповіді, присвячені розвитку та впровадженню в медичну практику сучасних нано- та біотехнологій, представлення можливостей впровадження в економіку (комерціалізації) новітніх розробок для медичної сфери, також прозвучать лекції щодо сучасного стану медичної науки в Україні, перспективи її розвитку, стандартизації та відповідності світовим вимогам.
До програми другого дня конференції включено доповіді молодих вчених та студентів нашого Університету, інших вузів, науково-дослідних інститутів НАН та НАМН України. 

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦЇ:
• Одержання та фізико-хімічні властивості нано- та біоматеріалів для медицини та перспективи їх використання
• Створення нових лікарських засобів на основі наноматеріалів та біоречовин
• Адресна доставка і транспорт ліків за допомогою нано- та біотехнологій
• Нано- та біотехнологічні методи діагностики
• Наномолекулярні внутрішньоклітинні біосенсори
• Токсикологія і нанобезпека
• Регенеративна нано- та біомедицина і клітинна інженерія
• Нанотехнології та бізнес/індустрія, етичні та соціальні аспекти
• Нові мініінвазивні технології в хірургії, травматології
• Створення та впровадження сучасних hi-tech приладів в медичну практику
• Досягнення репродуктології та нові технології в акушерстві та гінекології
• E-health в сучасних реаліях української медицини 

Запрошуємо до участі!

[PDF]

УВАГА!

     ДО вАШОГО РОЗГЛЯДУ

       ОБГОВОРЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО

     "ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ВЧЕНИХ"

 

       Відповідно до наказу ректора НМУ №115 від 01.03.2017р., з метою актуалізації положення про “Товариство молодих вчених та спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця”, приведення його у відповідність з вимогами закону України про Вищу освіту, керівництвом Університету ініційовано процес перегляду положення про “Товариство молодих вчених”.

       Пропозиції, прохання надсилати на електронну адресу НДЧ у nauka_nmu@ukr.net з темою подвідомлення: “зміни до положення про ТМВ”.

 

Додаток: Діюче Положення про ТМВ.

[PDF]

Конкурс

В УНІВЕРСИТЕТІ ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС “КРАЩА КАНДИДАТСЬКА (PHD) ДИСЕРТАЦІЯ РОКУ”

В університеті оголошується конкурс «Краща кандидатська (PhD) дисертація року» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (Конкурс).

До участі в Конкурсі запрошуються науково-педагогічні працівники НМУ імені О.О. Богомольця, які здобули ступінь кандидата (PhD) медичних наук після захисту дисертації в спеціалізованій раді НМУ або іншої установи в 2016 році.

Прийом документів з 16 лютого до 16 березня 2017 року за адресою: бул. Т.Шевченка, 13, к. 101, науково-дослідна частина НМУ.

Умови конкурсу:
Учасник Конкурсу має подати до науково-дослідної частини НМУ імені О.О. Богомольця на паперових носіях, а також в електронному варіанті на nauka_nmu@ukr.net (у вигляді окремого файлу в форматі PDF в аналогічному порядку) – наступні документи:
• Заяву про участь на ім’я голови Наукової координаційної ради НМУ (проф. Т.М. Черенько)
• СV (max 1 сторінка)
• Автореферат дисертації
• Узагальнення своїх наукових досягнень та цілі на майбутнє (1 сторінка)
• Рекомендаційний лист від завідувача кафедри
• PrintScreen цитування автора за Google Scholar (за наявності)
• PrintScreen цитування автора за Scopus (за наявності)
• Інформація про нагороди, стипендії, гранти
• Копії найвагоміших (max 4-ох) публікацій, що були виконані в рамках дисертації (тільки електронний варіант).

Детальна інформація про умови Конкурсу та порядок розгляду заявок розміщено на сайті НМУ http://nmu.ua/nauka/konkursy-granty/

Науково-дослідна частинаОголошення


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у ІІ Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Вища медична освіта: сучасні виклики та перспективи», що відбудеться 2 березня 2017 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця (м. Київ, проспект Перемоги, 34).

Конференцію внесено до «Реєстру конгресів, з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які будуть проводитися у 2017 році.

Основні наукові напрями конференції:
1. Сучасні форми та методи стимуляційного навчання.
2. Інформаційні технології у стимуляційному навчанні.
3. Міжнародний досвід стимуляційного навчання.
4. Стимуляційні технології у формуванні професійної компетентності.
5. Організаційний аспект запровадження стимуляційного навчання.

Форми участі в конференції:
– Усна доповідь і публікація статті/тез.
– Стендова доповідь і публікація статті/тез.
– Публікація статті/тез.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Додаткова інформація на сайті Конференції www.conference.nmu.uaОголошення

ЛЕКЦІЯ В РАМКАХ ЦИКЛУ БЕЗПЕРЕРВНОЇ НАУКОВОЇ ОСВІТИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Відповідно до наказу ректора № 711 від 09.11.2016 року «Про організацію безперервної наукової освіти членів Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя та молодих науковців університету» 1 березня 2017 року о 16.00 відбудеться лекція «Помилки у статистичних дослідженнях: характеристика, розрахунок, оцінка, шляхи попередження та методи їх мінімізації» (відповідальна – завідувач кафедри організації охорони здоров’я та соціальної медицини, професор Тетяна Грузєва).

Місце проведення: лекційна аудиторія кафедри організації охорони здоров’я та соціальної медицини (Київська міська студентська поліклініка, вул. Політехнічна, 25/29).

Обов’язковою є участь аспірантів, клінічних ординаторів, магістрантів, пошукувачів, голів студентських наукових гуртків. Відбудеться реєстрація учасників.Оголошення

 

           Шановні колеги!
 

Доводимо до Вашого відома, що 25 - 27 квітня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул.Салютна 2-Б, павільйон №3 (м. Київ), відбудеться «Міжнародний Медичний Форум-2017».

 

                                             Науково-дослідна частина

 

[PDF]

Конкурс

Шановні колеги!

         В університеті оголошується конкурс «Краща кандидатська (PhD) дисертація року» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (Конкурс).

         До участі в Конкурсі запршуються науково-педагогічні працівники НМУ імені О.О. Богомольця, які здобули ступінь кандидата (PhD) медичних наук після захисту дисертації в спеціалізованій раді НМУ або іншої установи в 2016 році.

         Прийом документів здійснюється науково-дослідною частиною НМУ (бул. Т.Шевченка, 13, к. 101) з 16 лютого до 16 березня 2017р.

Умови конкурсу:

         Учасник Конкурсу має подати до науково-дослідної частини НМУ імені О.О. Богомольця на паперових носіях, а також в електронному варіанті на nauka_nmu@ukr.net (у вигляді окремого файлу в форматі PDFв аналогічному порядку)- наступні документи:

·       Заявупро участь на ім’я голови Наукової координаційної ради НМУ (проф. Т.М. Черенько)

·       СV (max 1 сторінка)

·       Автореферат дисертації

·       Узагальнення своїх наукових досягнень та цілі на майбутнє (1 сторінка)

·       Рекомендаційний лист від завідувача кафедри

·       PrintScreen цитування автора за Google Scholar (за наявності)

·       PrintScreen цитування автора за Scopus (за наявності)

·       Інформація про нагороди, стипендії, гранти

·       копії найбільш вагомих (max 4) публікацій, що були виконані в рамках дисертації (тільки електронний варіант).

         Детальна інформація про умови Конкурсу та порядок розгляду заявок розміщено на сайті НМУ http://nmu.ua/nauka/konkursy-granty/

З повагою,

Проректор з наукової роботи,

д.мед.н., професор                                                                                                                      Черенько Т.М.ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги!
 
З метою ідентифікації науковців університету, які зробили вагомий внесок у розвиток науки та висвітлили ці результати у кандидатській дисертації, а також з метою ознайомлення широкого кола студентів, молодих вчених та викладачів з результатами найкращих наукових робіт, що виконуються в університеті, науково-дослідною частиною (НДЧ) НМУ запропоновано проводити щорічний  конкурс «Найкраща кандидатська дисертація НМУ імені. О.О. Богомольця».

До участі у конкурсі 2017 р.  запрошуються науковці, які захистили кандидатські дисертації у 2016 р.  

З метою всебічного розгляду науковою спільнотою НМУ, для обговорення пропонується проведення конкурсу «Найкраща кандидатська дисертація», проект якого розміщений на сайті НМУ в розділі Наука, Обговорення проектів - http://nmu.ua/nauka/obgovorennya-proektiv/

Пропозиції  прохання надсилати на електронну адресу НДЧ  nauka _ nmu @ ukr . net  до 15 січня 2017 р. 

Інформацію щодо участі у конкурсі дивіться у доданому файлі.

Проректор з наукової роботи, професор                Т.М. Черенько

 

[PDF]

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги!
 Оголошено конкурс на здобуття премії Президента України
для молодих  вчених. 

Премія Президента України для молодих вчених присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу  і  утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі (у тому числі дослідження теми Голодомору 1932-1933 років в Україні).

Документи для участі у конкурсі подавати до 30 січня 2017 р. до науково-дослідної частини університету (бул. Т. Шевченка, 13, к. 101).

Інструкції з оформленняробіт: http://kdpu-nt.gov.ua/content/instrukciya-pro-poryadok-visunennya-ta-oformlennya-dokumentiv-robit-yaki-podayutsya-dlya-0

 

[PDF]

Привітання!


_“ІІІ АМОСОВСЬКІ ЧИТАННЯ”


НАУКОВИЙ ЗАХІД “ІІІ АМОСОВСЬКІ ЧИТАННЯ”

9 грудня 2016 року в морфологічному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбудеться щорічний науковий захід «АМОСОВСЬКІ ЧИТАННЯ», приурочений до дня народження Миколи Михайловича Амосова.

Захід відбудеться під егідою Асоціації серцево-судинних хірургів України.
«Амосовські читання» проводяться втретє, як сучасна інформаційно-наукова подія із залученням найкращих вітчизняних та закордонних фахівців. Тематика побудована відповідно до найактуальніших питань, висвітлення новітніх технологій та напрямків розвитку в галузі охорони здоров’я, а також суміжних наук.

Під час заходу відбудеться нагородження медалями ім. М. М. Амосова найкращих фахівців своєї справи. Запрошуємо до участі представників наукової та медичної спільноти країни.

Місце проведення: м. Київ, проспект Перемоги, 34, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, морфологічний корпус, аудиторія ім. Св. Луки.

Початок: о 10:00.

З програмою конференції можна ознайомитися на сайті інституту за посиланнямУНІВЕРСИТЕТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, ІНТЕРНІВ ТА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «ЦІКАВІ ВИПАДКИ В КЛІНІЧНІЙ МЕДИЦИНІ»

УНІВЕРСИТЕТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, ІНТЕРНІВ ТА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «ЦІКАВІ ВИПАДКИ В КЛІНІЧНІЙ МЕДИЦИНІ»

Почав роботу оргкомітет Університетської науково-практичної конференції студентів, інтернів та молодих науковців «Цікаві випадки в клінічній медицині», яка відбудеться 25 січня 2017 року.

Під час конференції будуть проведені 4 секційних засідання: 1) «Внутрішня медицина»; 2) «Хірургія»; 3) «Акушерство та гінекологія» та 4) «Стоматологія».

Для участі в конференції кафедрам пропонуємо надати до 26 грудня 2016 року електронні заявки, які включають ПІБ автора, курс, групу, факультет, E-mail, телефон та інформацію про наукового керівника (ПІБ, посада, звання, кафедра) на електронну адресу куратора конференції від Ради СНТ Федьків Віталіні Андріївні(E-mail: fedkivvita1995@gmail.com, тел. (073) 031-80-53).

До електронної презентації (10 – 12 хвилин) а конференції має бути включена інформація щодо показових, цікавих випадків з клінічної практики.

Всі доповіді повинні бути узгоджені із завідувачами кафедрами.

До роботи конференції планується залучення студентів-медиків, інтернів, молодих науковців з ВНЗ м. Києва та лікарів практичних закладів охорони здоров’я Київської області.

Рада СНТ сподівається на активну допомогу завідувачів клінічними кафедрами та досвідчених викладачів щодо підготовки матеріалів доповідей.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до відділу наукової роботи студентів НМУ імені О.О.Богомольця (науковий керівник СНТ професор Л.Л. Пінський т. 0952112681, E-mail: Ukraine2004@yahoo.com)

Рада СНТ імені О.А. Киселя
Відділ наукової роботи студентів (інформація з офіційного сайту НМУ nmu.ua)МОЖЛИВОСТІ ПЛАТФОРМИ WEB OF SCIENCE ДЛЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ


МОЖЛИВОСТІ ПЛАТФОРМИ WEB OF SCIENCE ДЛЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ«КЛУБ ВИПУСКНИКІВ НМУ»


 Чергове засідання «КЛУБУ ВИПУСКНИКІВ НМУ»

22 листопада 2016 р. в аудиторії №3 морфологічного корпусу відбулася лекція на тему «Ірраціональні мотиви у споживанні медичних послуг та фармацевтичних товарів», яка була організована Товариством молодих вчених і спеціалістів у рамках проекту «Клуб випускників НМУ».

Всі присутні та слухачі клубу познайомилися з творцем національного бренду «Полтавський бішофіт», лікарем-гастроентерологом, бізнес-тренером Олегом Катюхіним, який є автором концепції маркетингу – об’ємного маркетингу емоцій і відносин, технології інтуїтивного сприйняття і прийняття рішень (шостого почуття – “6D”), бізнес-психологом, консультантом бізнес-відносин, впливу підсвідомості і прихованих мотивів на особисту і ділову успішність, суспільне становище і соціальні зв’язки людини тощо.

Олег Катюхін: «Далеко не всі можуть пояснити, що таке підсвідомість -до кінця невивчені, психічні процеси мозку, які впливають на життя людей. Чи реально впливати на підсвідомість іншої людини задля реалізації своєї професії: медицини чи фармації?». Лектор зауважив, що підсвідомість – це особливі психічні процеси, які протікають у мозку людини, неконтрольовані і некеровані свідомістю. Увага приділялась аналізу життєвих шляхів та циклів, розвитку успіху починань, проектуванню майбутнього. Насамкінець лекції прозвучало знамените оповідання «Общее образование или Последние выводы зубоврачебной науки» Антона Чехова, яке було надруковане понад 130 років тому і яке з плином часу все ще залишається надзвичайно актуальним.

                                                          Рада Товариства молодих вчених і спеціалістівОГОЛОШЕННЯ


ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАПРОШУЄ

22 листопада 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться семінар «Ірраціональні мотиви у споживанні медичних послуг та фармацевтичних товарів».

Лектор – Олег Катюхін розповість про те, що є головним рушієм попиту на Вашу пропозицію: професіоналізм, ціна, якість, або щось інше? Чому Ваші клієнти підуть саме до Вас? Як так зробити? Чи буде Ваша професія годувати Вас та Вашу родину?

Коротка інформація про лектора: лікар, власник медичного та фармацевтичного бізнесу, лектор конференції з медичного та фармацевтичного менеджменту та маркетингу.

Час проведення: 16:00

Місце проведення: аудиторія №3 морфологічного корпусу (Проспект Перемоги, 34)

На захід запрошуються викладачі, інтерни, клінічні ординатори, аспіранти та студенти.Українсько-шведський освітній тренінг для молодих учених «Епідеміологія II: Дизайн епідеміологічних досліджень"

29 жовтня 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця завершився триденний Українсько-шведський освітній тренінг для молодих учених «Епідеміологія II: Дизайн епідеміологічних досліджень". Ідея запропонованого тренінгу, а також його структура, аналогічні до тих, які використовуються в Каролінському Інституті на післядипломному навчальному курсі.
Темами тренінгу були: дизайн досліджень “випадок-контроль”, дизайн перехресних досліджень випадків, інтерпретація епідеміологічних даних, оцінювання ризиків.
Рада Товариства молодих Вчених та спеціалістів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця висловлює щиру подяку керівнику курсу Грузєвій Олені, MD, PhD, постдоку Інституту медицини навколишнього середовища (Каролінський Інститут, Стокгольм, Швеція) та викладачам курсу: Першагену Йорану, MD, PhD, професору Інституту медицини навколишнього середовища і Пико Андрію, MD, аспіранту Інституту медицини навколишнього середовища (Каролінський Інститут, Стокгольм, Швеція) за змістовні леції, високі знання та досягнення в науці. З нетерпінням чекаємо третього тренінгу від Каролінського Інституту. «Міжнародна конфренція молодих науковців 2016» (Annual Young Medical Scientists` Conference 2016, AYMSConf 2016).


28 та 29 жовтня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулася «Міжнародна конфренція молодих науковців 2016» (Annual Young Medical Scientists` Conference 2016, AYMSConf 2016).
28 жовтня 2016 року захід розпочався з Урочистої церемонії відкриття AYMSConf 2016 та Святкування з нагоди 135-річчя СНТ імені О.А.Киселя. Зі словами привітання виступили Ректор НМУ імені О.О.Богомольця, член-кореспондент НАМН України, професор К.М.Амосова; проректор з наукової роботи, професор Т.М.Черенько; науковий консультант СНТ імені О.А.Киселя, професор О.А.Бур'янов. Про історію виникнення СНТ молодим науковцям розповів Ігор Свінцицький з доповіддю "Нариси з історії СНТ імені О.А.Киселя". 
О 10 годині на третьому поверсі морфологічного корпусу відбулася презентація планшетної фотовиставки «Великий дарувальник життя Георгіос Папаніколау (1883-1962)», присвячена автору методу ранньої діагностики онкопатології шийки матки «ПАП-тест». Георгіос Папаніколау – грецький вчений, медик, піонер цитології та ранньої діагностики ракового захворювання. Тестом Папаніколау (Мазок Папаніколау) сьогодні користуються в усьому світі для виявлення раку шийки матки на ранніх стадіях захворювання. Георгіос Ніколау Папаніколау був членом Американо-грецької прогресивної просвітницької спілки. Його дослідження торкнулися цитологічних змін при раку шийки матки і свої висновки він опублікував у 1943 році в спеціалізованому виданні під заголовком «Діагноз раку матки за допомогою мазків». Публікація цих робіт викликала величезний інтерес світового медичного співтовариства і використання методу в різних медичних установах.

Першу лекцію для молодого покоління та професорсько-викладацького складу прочитала Ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Катерина Амосова. Тема лекції «Частота серцевих скорочень як маркер і фактор серцево-судинного ризику: патофізіологічні механізми і клінічна значущість».
Другу лекцію на тему «HPV – міфи та правда» представив анестезіолог-реаніматолог Центрального військового госпіталю сухопутних військ Міністерства оборони Грецької Республіки, спеціаліст кардіоторокальної і судинної анестезії в лікарні Hygeia (Афіни, Грецька Республіка) Nikolaus Bakouras. Доповідь відбулася за підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбараса», Грецького Фонду Культури та Київського міського товариства греків імені Костянтина Іпсіланті.
На третій лекції
кандидат медичних наук Ірина Вікторівна Гончарук, лікар вищої категорії, завідувач кабінету патології шийки матки в Національному інституті раку виступила з доповіддю «Рак шийки матки: сучасний стан проблеми». Всі присутні мали змогу почути детальну інформацію про розробку і впровадження в практику стандартів діагностики та лікування у пацієнток з онкогінекологічними захворюваннями.
Після лекторію учасники конференції мали змогу відвідати 12 пізнавальних майстер-класів з різних галузей медицини, виступи яких були присвячені 135-річчю Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя.
29 жовтня 2016 року з 9 години розпочали роботу секційні засідання, протягом яких студенти-науковці зі всієї України та інших країн представляли результати своїх досліджень. Провідні фахівці-модератори секцій визначали найкращі роботи, автори яких були нагороджені на Урочистій Церемонії закриття AYMSConf 2016.
30 жовтня учасників чекає дивовижний тур до Центру культури та історії Стародавньої Русі "Парк Київська Русь".

 

ФотогалереяУкраїнсько-шведський освітній тренінг


В Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця розпочався

перший день другого Українсько-шведського освітнього тренінгу для молодих учених «Епідеміологія II: Дизайн епідеміологічних досліджень»


Тренінг організовано в рамках довгострокового науково-дослідного співробітництва між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця та Каролінським Інститутом. Даний тренінг є продовженням попереднього «Епідеміологія I: Вступ до епідеміології», який відбувся в жовтні минулого року. 
Цього ж року основна увага приділяється питанням, пов’язаним з дизайном дослідження (у першу чергу з методологією випадок-контроль), з базами дослідження, ефективністю дослідження, зіставленням в епідеміологічних дослідженнях, інтерпретацією епідеміологічних даних та оцінкою ризиків.
Попереду ще два дні цікавих лекцій, активної роботи та наукових досягнень. Приєднуйтесь До нас.


З повагою, Товариство молодих Вчених та спеціалістів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця"Клуб випускників НМУ"


Чергове засідання «Клубу випускників НМУ» 


25 жовтня відбулося чергове засідання проекту «Клуб випускників НМУ», присвячене 175-річчю Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, організоване фармацевтичним відділенням Товариства молодих вчених і спеціалістів. 
Слухачам заходу було представлено 2 лекції випускниць фармацевтичного факультету. Першим доповідачем стала Катерина Мурланова, асистент кафедри фармацевтичної, біологічної та токсикологічної хімії НМУ імені О.О. Богомольця, PhD студентка Аріельського Університету, Ізраїль. У своїй доповіді «PhD навчання за кордоном. Як отримати науковий грант?» Катерина поділилася власним досвідом пошуку наукових грантів, а також написання PhD в Аріельському Університеті. Доповідач зазначила, якими знаннями та практичними навичками повинні оволодіти студенти для написання наукових робіт, участі в конференціях та отримання наукових грантів. 
Ще одна лекція, що викликала жвавий інтерес та дискусію у гостей, присвячена реєстрації лікарських засобів. Доповідачем була
Марія Гринько, спеціаліст з реєстрації лікарських засобів фармацевтичної компанії. У своїй лекції Марія ознайомила слухачів з основними етапами процесу реєстрації, нормативними документами, що регламентують такий вид діяльності, а також розповіла про контролюючі органи. Лектор з радістю поділилася своїм власним досвідом, тонкощами роботи в цій сфері фармацевтичної галузі, її перевагами та недоліками. 
На завершення присутні студенти розповіли про власні враження від зустрічі та висловили побажання щодо тематики наступних засідань проекту «Клуб випускників НМУ». 
Товариство молодих вчених і спеціалістів дякує доповідачам за цікаві лекції, бажає Катерині Мурлановій наукових здобутків та Марії Гринько кар’єрного зростання. 


                                                Рада Товариства молодих вчених і спеціалістів

 

ФотогалереяОГОЛОШЕННЯ


ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАПРОШУЄ

До уваги молодих науковців

 

28 жовтня 2016 року  відбудеться низка заходів у рамках наукової конференції Annual Young Medical Scientists Conference 2016 «МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ 2016».

 

Доповідь «HPV – міфи та правда»

Лектор – Nikolaus Bakouras, анестезіолог-реаніматолог Центрального військового госпіталю сухопутних військ Міністерства оборони Грецької Республіки. Спеціаліст кардіоторокальної і судинної анестезії в лікарні Hygeia (Афіни, Грецька Республіка). Доповідь відбудеться за підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбараса», Грецького Фонду Культури та Київського міського товариства греків імені Костянтина Іпсіланті.

Час проведення:  12:00 (лекційна аудиторія №2 імені В.О. Караваєва, морфологічний корпус).

 

 Лекція «Рак шийки матки: сучасний стан проблеми» 

Лектор – к.м.н. Ірина Вікторівна Гончарук, лікар вищої категорії, завідувач кабінету патології шийки матки в Національному інституті раку. Основні напрямки наукових і практичних досягнень – розробка і впровадження в практику стандартів діагностики та лікування у пацієнток з онкогінекологічних захворюваннями. Автор 42 наукових робіт. Дійсний член Європейської асоціації онкогінекологів (ESMO), Міжнародної асоціації онкогінекологів (IGCS).

Час проведення:  12:45 (лекційна аудиторія №2 імені ВКараваєва, морфологічний корпус).

 

Цього ж дня о 10 годині на третьому поверсі морфологічного корпусу відбудеться планшетна фотовиставка «Великий даритель жизни Гергиос Папаниколау (1883-1962)», присвячена автору методу ранньої діагностики онкопатології шийки матки «ПАП-тест».

Георгіос Ніколау Папаніколау – грецький вчений, медик, піонер цитології та ранньої діагностики ракового захворювання. Тестом Папаніколау (Мазок Папаніколау) сьогодні користуються в усьому світі для виявлення раку шийки матки на ранніх стадіях захворювання. Георгіос Ніколау Папаніколау був членом Американо-грецької прогресивної просвітницької спілки. Його дослідження торкнулися цитологічних змін при раку шийки матки і свої висновки він опублікував у 1943 році в спеціалізованому виданні під заголовком «Діагноз раку матки за допомогою мазків». Публікація цих робіт викликала величезний інтерес світового медичного співтовариства і використання методу в різних медичних установах.

На захід запрошуються викладачі, інтерни, клінічні ординатори, аспіранти та студенти.

                                                          Товариство молодих вчених та спеціалістів.ОГОЛОШЕННЯ


МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ 2016

 

28 та 29 жовтня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (лекційна аудиторія №2 , морфологічний корпус, Проспект Перемоги, 34) проходитиме «Міжнародна конфренція молодих науковців 2016» (Annual Young Medical Scientists` Conference 2016, AYMSConf 2016).

28 жовтня 2016 року захід розпочнеться із цікавих лекції, першу з яких прочитає ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Катерина Амосова. Тема лекції «Частота серцевих скорочень як маркер і фактор серцево-судинного ризику: патофізіологічні механізми і клінічна значущість».

Друга лекція буде присвячена проблемам раку шийки матки. Лектори – гість з Греції, лікар Ніколас Бакарас та завідуюча кабінетом патології шийки матки в Національному інституті раку, к.мед.н. І.В. Гончарук.

Після лекторію відбудуться виступи, присвячені 135-річчю Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя.

Учасники конференції матимуть змогу відвідати 12 пізнавальних майстер-класів з різних галузей медицини.

Під час роботи другого дня конференції розпочнуться секційні засідання, протягом яких студенти-науковці зі всієї України та інших країн представлятимуть результати своїх досліджень. Провідні фахівці-модератори секцій визначать найкращі роботи, автори яких будуть нагороджені на Церемонії закриття AYMSConf 2016.

30 жовтня 2016 року для учасників організовується екскурсія до Парку культури «Київська Русь»

[PDF]

Конкурс

 КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЙ

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ, ЩО ПРИСУДЖУЮТЬСЯ

НАЦІОНАЛЬНОЮ АКАДЕМІЄЮ НАУК УКРАЇНИ У 2016 РОЦІ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЙ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗА КРАЩІ НАУКОВІ РОБОТИ

За роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук Президія НАН України щороку (в лютому) присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів вищих навчальних закладів. Премії присуджуються окремим авторам або колективу авторів за кращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи. 

Подробиці на офіційному сайті http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Announcements/Pages/View.aspx?MessageID=2382ОГОЛОШЕННЯ

Фармацевтичне відділення

Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця запрошує студентів на наступні лекції, які заплановано в рамках проекту

"КЛУБ ВИПУСКНИКІВ НМУ"

25 жовтня 2016 року на 16:00:

1. PhD навчання за кордоном. Як отримати науковий грант? 
Лектор - Мурланова Катерина, випускниця фармацевтичного факультету НМУ імені О.О. Богомольця, асистент кафедри фармацевтичної, біологічної та токсикологічної хімії НМУ імені О.О. Богомольця, PhD студентка Аріельського Університету, Ізраїль

2. Основи реєстрації лікарських засобів. 
Лектор - Гринько Марія, випускниця фармацевтичного факультету НМУ імені О.О. Богомольця, спеціаліст з ресєтрації лікарських засобів.ПОДІЯ


Лекція «Інтернатура в США»

на черговому засіданні Клубу випускників НМУ

13 жовтня відбулася  чергова лекція, організована Товариством молодих вчених і спеціалістів у рамках проекту «Клуб випускників НМУ», присвячена 175-річчю Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Цього разу слухачі клубу познайомились з випускником нашого університету 2002 року Станіславом Зайцем.  Лекція гостя викликала інтерес  як у молодих вчених, так і у студентів не тільки нашого університету, які були присутні на засіданні.  

Станіслав Заєць після закінчення університету переїхав до США, де здав іспити USMLE, пройшов екстернатуру в Медичному центрі університету штата Меріленд, потім інтернатуру з терапії у місті Абінгтон,  біля Філадельфії, у штаті Пенсільванія. У тому ж місці закінчив резидентуру та переїхав до міста Стейт Колледжа, Пенсільванія, де працює практичним лікарем-терапевтом у стаціонарі.

У своїй лекції Станіслав розповів про можливі шляхи отримання американської інтернатури, роз’яснив різницю між рівнями медичної освіти MD (Doctor of Medicine) та DO  (Doctor of Osteopathic Medicine) та поняттям IMG(International medical graduate). Вся лекція мала практично-орієнтований характер і містила багато чіткої інформації щодо етапності здобуття післядипломної освіти для лікарів з України, перешкод, які чекають на здобувачів інтернатури як на етапі складання іспитів USMLE, так і при пошуку місця роботи та підтвердження рівня спеціаліста за пройденою резидентурою.

Доповідачу було задано багато питань щодо особливостей та секретів підготовки до іспитів Step, проходження інтернатури, отримання рекомендаційних листів, дозволу на роботу в США та переваг для молодих науковців. Лектор з радістю поділився своїм досвідом та розповів тонкощі іноземної системи медичної освіти, її переваги, та недоліки. На питання «Чи не плануєте Ви повернутися для подальшої роботи в Україні?», Станіслав відповів що не виключає такої можливості.

Товариство молодих вчених і спеціалістів дякує Станіславу Зайцю за приємне  спілкування та цікаву лекцію, яку ми могли послухати в стінах нашої спільної Alma Mater.

Рада Товариства молодих вчених і спеціалістів

фотогалереяЛЕКЦІЯ ВИПУСКНИКА НМУ ПРО НАВЧАННЯ В ІНТЕРНАТУРІ США

ЛЕКЦІЯ ВИПУСКНИКА НМУ ПРО НАВЧАННЯ В ІНТЕРНАТУРІ США

13 жовтня 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться лекція випускника НМУ імені О.О. Богомольця, Станіслава Зайця, який розповість про шляхи отримання американської інтернатури.

Різниця у медичному навчанні. Що таке MD та DO, яка різниця? Хто такий IMG (International medical graduate)? Як підтвердити свій диплом за допомогою ECFMG? Що таке USMLE? Яка його структура і які дисципліни в нього входять? Як його здати і як правильно готуватися. Конкретні стратегії до здачі USMLE. Де здавати і скільки коштують? ECFMG certificate дорога до інтернатури. Як його отримати? Рекомендаційні листи. Як вступити до інтернатури, як її правильно вибрати.

Коротка біографія лектора:
Станіслав Зяєць закінчив НМУ імені О.О. Богомольця у 2002 році. Переїхав до США, де здав іспити USMLE. Пройшов екстернатуру в Медичному центрі університету штата Меріленд, потім інтернатуру з терапії в місті Абінгтон біля Філадельфії у штаті Пенсільванія. У тому ж місті закінчив резидентуру та переїхав до Стейт Колледжа, штат Пенсільванія, де працює практичним лікарем-терапевтом у стаціонарі.

Час проведення: 16:00
Місце проведення: аудиторія №2 санітарно-гігієнічний корпус (Проспект Перемоги, 34
)

На захід запрошуються викладачі, інтерни, клінічні ординатори, аспіранти та студенти.ПОДІЯ


30 вересня 2016 року члени Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця відвідали лекцію директора Інституту медичної етики та історії медицини Рурського університету (Німеччина), професора Йохена Волльмана на тему: «Впровадження консультацій з питань клінічної етики. Емпіричні дані в Німеччині та поза її межами».
Лектор презентував цікаві статистичні дані щодо проблем клінічної етики та їх бачення як керівним персоналом клінік, так і молодшим медичним персоналом.Конкурс

КОНКУРС НА ЩОРІЧНУ ПРЕМІЮ П.Г.КОСТЮКА

 

Оголошується конкурс на щорічну Премію П.Г. Костюка, яка надається науковим товариством ім. Шевченка в США (http://shevchenko.org ).

На премію можуть претендувати молоді вчені (з науковим ступенем кандидата наук), що працюють в Україні в галузі біомедичних досліджень з не більш ніж 10-річним (рахуючи з 1 січня поточного року) стажем роботи після захисту кандидатської дисертації . Науковці, що вже отримували цю Премію не можуть приймати участь у конкурсі.

Підрахунок балів і відбір переможця буде здійснюватися донорами Фонду Костюка наукового товариства ім. Шевченко в США (зарубіжними вченими, що працюють у сфері біомедичних досліджень).

Лауреати Премії Костюка будуть нагороджені меморіальним знаком і особистою грошовою премією (25 тисяч гривень) в ході спільного засідання Вченої Ради науково-дослідного інституту ім. О.О.Богомольця НАН України та Ради молодих вчених. Одержувачі, будуть мати 20 хв для презентації своєї наукової роботи на церемонії нагородження.

Більше інформації про Фонд Костюка можливо отримати на сайті www.usn.org.ua/en/?Kostyuk_Foundation та http://kostyukfoundation.weebly.com/

[PDF]

Оголошення

Розпочато прийом заяв на участь у

програмі «Researcher Connect»! 

Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві та Вінниці в 2015 р., цього року семінари відбулися в Харкові та Полтаві. Ми раді знову запросити до участі у програмі восени 2016.

«Researcher Connect» пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заявок на програму Horizon 2020. 

«Researcher Connect» пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів.

 Програма тренінгового семінару з акцентом на основних академічних навичках. Київ, 26-28 жовтня 2016 р. Оголошення

30 вересня 

в Національному медичному університету імені О.О. Богомольця 

лекцію з актуальних питань біоетики

прочитає директор Інституту медичної етики та історії медицини Рурського університету (Німеччина), професор Йохен Волльман 

Лекція буле присвячена питанням клінічної етики загалом та зокрема в клініках Німеччини.

Захід відбудеться в конференц-залі стоматологічного корпусу Університету (вул. Зоологічна, 1). Початок – о 16.00. Робоча мова – англійська. На захід запрошуються викладачі, інтерни, клінічні ординатори, аспіранти та студенти старших курсів.

[PDF]

Наукові пікніки!


25 вересня 2016 року у парку імені Тараса Шевченка

відбулися наукові пікніки!

http://www.tmv-nmu.org.ua/ua/photo_gallery/27/

Активну участь в їх проведенні взяли молоді вчені Товариства молодих вчених та спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця та ГО «Товариство молодих вчених і спеціалістів», які представили свої кафедри: анатомії людини, гігієни та екології, загальної хірургії №1, хірургії №1, хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, а також дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань.

Наукова експозиції молодих вчених визвала жвавий інтерес як дітей, так і дорослих. Співробітники кафедри анатомії людини вже декілька років є активними учасниками наукових пікніків, тому діти  та їх батьки вже знають, що там буде цікаво. Як завжди, маленькі учасники заходу складали та гралися з анатомічними муляжами, малювали анатомічні розфарбовки, а батьки згадували анатомію та розпитували про можливі захворювання тих чи інших органів та систем. Молоді вчені та студенти стоматологи вчили малечу правильній техніці чистки зубів, роздавали інструктивні матеріали, які допоможуть завжди пам’ятати основні правила дотримання гігієни ротової порожнини. Особливу популярність мали експозиції, яку вміло презентували кафедри хірургії. Тут діти змогли відчути себе хірургами. Вони з цікавістю оперували ведмедика, опановували навики лапараскопічної хірургії на тренажері. Молоді вчені та студенти кафедри гігієни та екології зібрали біля своєї експозиції багато батьків, які були зацікавленні в збереженні як свого здоров’я, так і своїх дітей. Їм розповіли секрети який рівень шуму та вологості є безпечний, розказали як вибрати якісне молоко, а дітлахів порадували цікавими дослідами. Окрім Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця представляли Медичний факультет №3, Інститут післядипломної освіти НМУ та волонтери Студентського профкому та Студентського парламенту.

Молоді вчені представили свої доповіді в рамках лекторію пікніків. Перша доповідь була присвячена темі: «Hi-tech в хірургії», яку виголосила асистент кафедри загальної хірургії №2, к.мед.н., член Ради ТМВ Тарасюк Тетяна. Вона розповіла про найсучасніші методи в світовій хірургії та розказала, що більшість з них вже використовують на клінічних базах кафедр хірургії НМУ імені О.О. Богомольця. Випускник стоматологічного факультету Токарський Давид розповів учасникам наукових пікніків про сучасні цифрові технології в стоматології та імплантацію, вказавши, що Україна досягала високого рівня у впровадженні даних методик. Обидві доповіді виклали жвавий інтерес в учасників, які ще довго в кулуарах задавали питання лекторам. Окрім доповідей Товариства молодих вчених і спеціалістів від нашого університету зробила цікаву та ґрунтовну доповідь декан Медичного факультету №3, д.мед.н., професор кафедри дитячих інфекційних хвороб Оксана Виговська, яка розвіяла міфи та розповіла учасникам заходу про важливість проведення вакцинації у дітей. Випускник медичного факультету №3, лікар-інтерн Аркадій Водяник в своїй доповіді розповів про участь бактерій та вірусів в розвитку інфекційних захворювань та неправильної поведінки людей як однієї з причин їх виникнення.

Ми щиро дякуємо всім організаторам «Наукових пікніків» та учасникам заходу за можливість продемонструвати, щомедична наука та молоді вчені  ̶  на варті здоров’я народу України.


Рада Товариства молодих вчених і спеціалістів.КОНФЕРЕНЦІЯ “ВПРОВАДЖЕННЯ ВІТЧИЗНЯНИХ РОЗРОБОК В ДІАГНОСТИЦІ ТА ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ”


Національний медичний університет імені О.О.Богомольця,

кафедра неврології

ГО "Академія прктикуючих неврологів"

Запрошуємо прийняти участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю

“ВПРОВАДЖЕННЯ ВІТЧИЗНЯНИХ РОЗРОБОК В ДІАГНОСТИЦІ ТА ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ”,

що відбудеться 22-23 вересня

у Великому конференц-залі Національної академії наук (м.Київ, вул.Володимирська, 55) 0 9:45

 “НАУКОВІ ПІКНІКИ: ЛЮДИНА І ЗДОРОВ’Я”


Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наукові експозиції молодих вчених на науковому пікніку,

який відбудеться 25 вересня з 12-00 до 17-00 

на території парку імені Т.Шевченка.

Організаторами заходу «Наукові пікніки: людина і здоров’я» є ГО “Товариство молодих вчених і спеціалістів”, Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця спільно з кафедрами: анатомії людини, гігієни та екології, загальної хірургії №1, хірургії №1, хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань.

Наука на варті здоров’я!УКРАЇНСЬКО-ШВЕДСЬКИЙ ТРЕНІНГ З ЕПІДЕМІОЛОГІЇ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


УКРАЇНСЬКО-ШВЕДСЬКИЙ ТРЕНІНГ З ЕПІДЕМІОЛОГІЇ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

 

З 27 по 29 жовтня 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться другий Українсько-шведський освітній тренінг для молодих учених «Епідеміологія II: Дизайн епідеміологічних досліджень».

Тренінг організовано в рамках довгострокового науково-дослідного співробітництва між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця та Каролінським Інститутом і розраховано на слухачів післядипломного рівня: магістрів, аспірантів, молодих учених.

Пропонований тренінг є продовженням попереднього «Епідеміологія I: Вступ до епідеміології», який відбувся в жовтні минулого року. Цього року основна увага буде приділена питанням, пов’язаним з дизайном дослідження (у першу чергу з методологією випадок-контроль), з базами дослідження, ефективністю дослідження, зіставленням в епідеміологічних дослідженнях, інтерпретацією епідеміологічних даних та оцінкою ризиків. Ідея запропонованого тренінгу, а також його структура, аналогічні до тих, які використовуються в Каролінському Інституті на післядипломному навчальному курсі “Епідеміологія II: Дизайн епідеміологічних досліджень”.

Теми тренінгу:
Дизайн досліджень “випадок-контроль”
Дизайн перехресних досліджень випадків
Інтерпретація епідеміологічних даних
Оцінювання ризиків

Структура тренінгу включає лекції та роботу слухачів у групах, передбачає забезпечення матеріалами лекцій та ситуаційних завдань, які будуть використані в ході групових дискусій.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Обов’язковою є попередня реєстрація за посиланням: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdG-g18HUvYazsHgqzWRRPlrXYd927lLPNdvl_lN1V1CiWnGg/viewform

Робоча мова: англійська

Керівник курсу: Грузєва Олена, MD, PhD, постдок Інституту медицини навколишнього середовища (Каролінський Інститут, Стокгольм, Швеція) (The Institute of Environmental Medicine, Karolinska Institutet, Stockholm, Sweden).

Викладачі курсу:
Першаген Йоран, MD, PhD, професор Інституту медицини навколишнього середовища (Каролінський Інститут, Стокгольм, Швеція) (The Institute of Environmental Medicine, Karolinska Institutet, Stockholm, Sweden).
Пико Андрій, MD, аспірант Інституту медицини навколишнього середовища (Каролінський Інститут, Стокгольм, Швеція) (The Institute of Environmental Medicine, Karolinska Institutet, Stockholm, Sweden).

Співoрганізатор курсу з української сторони: Грузєва Тетяна Степанівна, д.м.н., професор, завкафедрою організації охорони здоров’я та соціальної медицини НМУ імені О.О. Богомольця (Київ).

Місце проведення занять:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Контактна інформація:
Керівник курсу Грузєвa Оленa: olena.gruzieva@ki.seНаукові пікніки!


 

Поспішайте долучитися до команди експерементаторів

Наукових пікніків у Києві!

25-го вересня!

 

"Наукові Пікніки - це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України. В наметах, на скверах чи інших публічних територіях поєднуємо науку з забавою. Окрім цього, майже двадцятилітній досвід едутейнменту (edutainment) Польщі таким чином ми використовуємо та пристосовуємо до реалій України.

До пікніків залучаємо спеціалістів, науковців, ентузіастів, які діляться своїми знаннями з публікою. На пікніках не подаємо теорію, а захоплюємо, розважаємо, розкриваємо таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки"

 

Заповніть анкету до 15 вересня та покажіть, що наука може бути цікавою!
http://bit.ly/2bZzxR5

Щоб стати партнером проекту,
надсилайте свої пропозиції:
scientific.picnic@gmail.com

Більш детальна інформація тут: https://www.facebook.com/ScientificFun/До уваги молодих вчених!


Безкоштовні онлайн-курси з англійської мови!

У рамках Року англійської мови в Україні Британська Рада продовжує розіграш безкоштовних онлайн-курсів із вивчення англійської мови “LearnEnglish Pathways” для рівнів від А1+ до B2.

LearnEnglish Pathways це серія курсів для дорослих, що використовуються багатьма організаціями, працівники або клієнти яких вивчають англійську мову у форматі онлайн. 

З 1 до 15 числа щомісяця триває реєстрація на курс. Після її завершення відбувається відбір кандидатів на основі політики рівності, різноманіття та інклюзивності (EDI). Повідомлення про результати відбору надсилаються всім зареєстрованим кандидатам електронною поштою. Тому, будь ласка, ретельно перевіряйте свою пошту, в тому числі небажані повідомлення.

Детальніше тут:
http://www.britishcouncil.org.ua/year-of-english/special-offers/learnenglish-pathwaysГранти на дослідження та стажування від уряду Швейцарії

ГРАНТИ НА ДОСЛІДЖЕННЯ ТА СТАЖУВАННЯ

ВІД УРЯДУ ШВЕЙЦАРІЇ

         1 вересня 2016 року уряд Швейцарії оголосив конкурс на отримання грантів для проведення досліджень, написання PhD дисертацій та проходження медичної спеціалізації в провідних університетах Швейцарії для іноземних громадян, у тому числі й громадян України.

         Щороку Швейцарська Конфедерація надає дослідницькі стипендії з метою розвитку міжнародних обмінів та науково-дослідної співпраці між Швейцарією та більш ніж 180 країнами.

         Цільовою групою для надання цих грантів є молоді дослідники з інших країн, котрі здобули ступінь магістра або PhD.

         Для українських громадянвипускників зі ступенем магістра або PhD за будь-якою спеціальністюцьогоріч надаються 3 види грантів:

1) на проведення досліджень або проходження медичної спеціалізації для магістрів або аспірантів;
2) на отримання PhD ступеня в одному з 10 провідних ВНЗ Швейцарії;
3) на проведення досліджень на рівні пост-док.

Дедлайн подачі заявки – 5 грудня 2016 р.

Результати успішності заявки будуть відомі в травні 2017 р., а стажування має початись у вересні 2017 р.

Більш детальна інформація щодо кожного виду гранту у вкладеннях та за на офіційному сайті Державного секретаріату з питань освіти, науки та інновацій уряду Швейцарії https://www.sbfi.admin.ch/sbfi/en/home/topics/swiss-education-area/scholarships-and-grants/swiss-government-excellence-scholarships-for-foreign-scholars-an.html#17413034Стажування в Китаї

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СТАЖУВАННЯ В КИТАЇ

 

       У рамках Угоди про міжнародне співробітництво між Університетом традиційної китайської медицини (ТКМ) провінції Ганьсу і НМУ ім. О.О. Богомольця організовується стажування для співробітників НМУ в клініках Університету ТКМ провінції Ганьсу тривалістю 4 тижні.

        Навчання проводитиметься на базі клініки Університету ТКМ провінції Ганьсу. Курс стажування включає лекції і практичні заняття, щоденну участь в клінічному обстеженні та лікуванні хворих. Стажування проводять провідні фахівці Університету ТКМ провінції Ганьсу.

            Орієнтовний початок стажування: листопад 2016 року.

    Мета стажування: поглибити розуміння основ традиційної китайської медицини, оволодіти базовими практичними навичками діагностики по язику та пульсу, методами шкребкового масажу (гуаша), банкового масажу (багуан), методикам акупунктури.

            Китайська сторона сплачує навчання та забезпечує переклад. Переліт, віза, проживання – за рахунок учасників.

            Для подачі заявки необхідно звернутися до відділу міжнародних зв’язків.

Кінцевий термін подачі заявки: 30 вересня 2016 рокуПривітання!


__Конкурс


КОНКУРС

НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ НА НАВЧАННЯ, НАУКОВОДОСЛІДНУ РОБОТУ ТА СТАЖУВАННЯ В ОСВІТНІХ, НАУКОВИХ ТА МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ НІМЕЧЧИНИ

ВІД ФОНДУ ОСВІТИ ТА НАУКИ «БАЙЄР»

 

Цього року компанія «Байєр» надає 350 000 євро на реалізацію дослідницьких проектів у сфері природничих наук, хімії та медицини студентам, аспірантам та викладачам по всьому світу. Дана програма передбачає можливість проведення дослідницької роботи, навчання та стажування у будь-якому університеті чи клініці Німеччини.

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця цього року включено до списку університетів, студенти, аспіранти, співробітники та випускники яких мають право брати участь у конкурсі.

Прийом заявок уже розпочато та триває до 18 липня 2016 року.

[PDF]

Привітання!


З повагою та захопленням,

вітаємо усіх медичних працівників із професійним святом!

Обравши цей професійний шлях, Ви присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ваша місія - складна і відповідальна, а ваша праця не знає свят і вихідних. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за професіоналізм, чуйні серця та відданість своїй справі. Шановні колеги, Ви і надалі будете віддавати всі свої сили, знання та досвід порятунку співвітчизників. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Щастя Вам і добра!КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Відповідно до Указу Президента України від 9 червня 1994 року № 290 "Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні", Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, Постанови Кабінету міністрів України від 16 серпня 1994 р. № 560 та Положення про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених, з метою підтримки молодих учених наукових установ, організацій і вищих навчальних закладів України, на конкурсних засадах призначаються щорічні стипендії Президента України та Кабінету міністрів України, 

Детальна інформація про умови подання заявки на отримання стипендії за посиланням на сайті Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки

http://www.kdpu-nt.gov.ua/content/spisok-stipendіatіv-kabіnetu-mіnіstrіv-ukraїni-dlya-molodikh-vchenikhВІДБУЛАСЯ VIІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «YOUTHNANOBIOTECH-2016. МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ З НАНОБІОТЕХНОЛОГІЙ»


ВІДБУЛАСЯ VIІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «YOUTHNANOBIOTECH-2016. МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ З НАНОБІОТЕХНОЛОГІЙ»

25-26 травня 2016 року відбулася VIІ науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2016. Молодіжний форум з нанобіотехнологій», присвячена Дню науки 2016 в НМУ імені О.О. Богомольця.

Конференція, організована Товариством молодих вчених і спеціалістів, стала традиційним науковим форумом поєднання фундаментальної та прикладної науки в сфері нано- та біотехнологій,  новітніх розробок для медичної галузі. Вказана конференція внесена до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України, які проводяться у 2016 р.

На урочистому відкритті з вітальними словами виступили проректор з наукової роботи, професор Тетяна Макарівна Черенько, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олена Володимирівна Стеченко, науковий керівник Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя, професор Олександр Анатолійович Бур’янов. Член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри гігієни праці і професійних хвороб, професор Яворовський Олександр Петрович привітав учасників конференції та розповів про досвід вивчення співробітниками очолюваної ним кафедри токсичних властивостей наночастинок металів. У програмі першого пленарного засідання прозвучали доповіді молодих вчених кафедри фармакології (ас., к.м.н., Дорошенко А.М.), гігієни праці і професійних хвороб (аспірант Солоха Н.В.), гігієни харчування (ас. Алексійчук В.Д.). Доповіді були присвячені вивченню властивостей та токсичної дії наночастинок металів та їх сполук.

Друге пленарне засідання розпочато доповіддю Ольги Крупської, президента фундації  "Національного розвитку та інновацій", яка представила  можливості впровадження в економіку (комерціалізації) новітніх розробок для медичної сфери та розповіла про заплановане створення спільно з Товариством молодих вчених і спеціалістів науково-практичного Нанобіотехнологічного кластеру наукових установ, які створюють новітні розробки для медичної сфери.

Доповідь про сучасний розвиток біотехнологій представила  к.б.н., клітиинний біолог, заступник генерального директора з питань науки біобанку "Гемафонд" Ольга Маслова. У своїй лекції вона розповіла про сучасний стан та перспективи застосування у регенеративній медицині стовбурових клітин, отриманих з тканини пуповини.

Завершив перший день конференції своєю доповіддю к.м.н., доцент кафедри менеджменту охорони здоров’я  Вишнивецький Іван Іванович. Його лекція, присвячена проблемам вітчизняних і міжнародних традицій в медичній  науці викликала жваву дискусію.

До програми другого дня конференції були включені доповіді молодих вчених та студентів нашого Університету, інших вузів, науково-дослідних інститутів НАН та НАМН України. Основні наукові напрямки доповідей конференції були присвяченні одержанню та фізико-хімічним властивостям наноматеріалів для медицини, теоретичним закономірностям механізму дії наноматеріалів, взаємодії наноматеріалів з клітинами, створенню нових лікарських засобів на основі наноматеріалів, адресній доставці і транспорту ліків за допомогою нанотехнологій.

Конференція об’єднала науковців, які займаються питаннями створення, вивчення та впровадження нано- та біотехнологій в медицині. До наукового заходу залучилися студенти та молоді вчені як медичних так і класичних університетів, науково-дослідних інститутів України, а саме: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Одеський національний медичний університет, Український державний хіміко-технологічний університет, Харківський національний медичний університет, а також Інститут проблем матеріалознавства імені І.М. Францевича, Інститут фізики, Інститут фізіології імені О. О. Богомольця, Інститут харчової біотехнології та геноміки, Інститут хімії поверхні імені О.О. Чуйка.

Роботи усіх учасників будуть опубліковані у спеціальному випуску «Українського науково-медичного молодіжного журналу», що входить до переліку фахових видань МОН України.

 

Рада Товариства молодих вчених і спеціалістів

ФотогалереяНАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ YouthNanoBioTech-2016. Молодіжний форум з нанобіотехнологій, 25-26 травня 2016 року, м.Київ

Шановні друзі та колеги!

ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ НМУ імені О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

 

Запрошує викладачів вузів, магістрантів, аспірантів, докторантів, вчених-медиків та провізорів, практичних лікарів, студентів взяти участь

у науково-практичній конференції з міжнародною участю

"YouthNanoBioTech-2016.Молодіжний форум з нанобіотехнологій",

що відбудеться 25-26 травня 2016 року у м. Києві

на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

 

Програма

Детальніше

Інформація з розділу сайту

[PDF]

Вітаємо з Великоднем!


Шановні друзі та колеги!

Вітаємо Вас із Воскресінням Христовим!

 ЗАВЕРШЕННЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ ПРОЕКТУ "ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧЕНОГО"


Школа молодого вченого відбулася!

25 квітня 2016 року відбулася четверта заключна зустріч Школа молодого вченого – навчально-освітнього проекту Товариства молодих вчених та спеціалістів НМУ. Зустріч була присвячена можливостям міжнародного співробітництва між молодими вченими НМУ та закордонними колегами.

Катерина Мурланова, асистент кафедри фармацевтичної, біологічної та токсикологічної хімії, розповіла про вимоги отримання наукових грантів, правила підготовки до участі у наукових конкурсах, конференціях. Лев Приступюк, аспірант кафедри ендокринології, магістр медицини, поділився власним досвідом закордонних наукових стажувань. Продовжив свій виступ доповіддю, присвяченою перевагам та недолікам міжнародних науково-метричних баз. Були розглянуті приклади пошуку наукової інформації в найбільш поширених науково-метричних базах, наведені вимоги до створення власного профайлу молодого науковця.

На завершення присутні студенти та молоді науковці поділилися власними враженнями щодо зустрічей Школи, обговорили можливі шляхи розвитку для молодого науковця, висловили побажання щодо тематики подальших зустрічей Школи. Всі слухачі Школи, які відвідали всі 4 зустрічі, отримали Сертифікати.

  ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧЕНОГО

Шановні колеги!

Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця запрошує студентів на наступні лекції, які заплановано в рамках проекту

"ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧЕНОГО"

25 квітня 2016 року в аудиторії №2 імені О. Корчака-Чепурківського санітарно-гігієнічного корпусу на 17:00:

1.Практичне впровадження результатів дослідження. Які основні принципи написання клінічних та методичних рекомендацій? В чому різниця між актом впровадження, патентом на винахід, інформаційним листом? Що таке науково- метричні бази та як туди потрапити? (Приступюк Л.)

2.Можливості міжнародної співпраці для молодого науковця. Як знайти та отримати науковий грант? (Мурланова К.) Третя зустріч "Школи молодого вченого"


19 квітня 2016 року

відбулася третя зустріч

«Школи молодого вченого»

19 квітня 2016 року

відбулася третя зустріч

проекту Товариства молодих вчених та спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 

Перша доповідь була присвячена питанням доказової медицини та біостатистики. Любов Петелицька, аспірант кафедри внутрішніх хвороб, представила принципи формування даних доказової медицини та  їх імплементацію в лікарську практику.  Були висвітлені базові поняття медичної статистики: статистична гіпотеза, рівень значущості, види ознак та їх розподіл, етапи аналізу даних, вибір методу статистичної обробки даних і застосування найпоширеніших статистичних програм. На прикладі програми Statistica слухачам  було продемонстровано, як визначати вид розподілу показників та застосовувати непараметричні методи для порівняння двох залежних груп показників. 
Доповідь викликала жваву дискусію серед молодих вчених. На запитання студентів відповів запрошений експерт кандидат медичних наук, доцент кафедри менеджменту охорони здоров'я НМУ Іван Вишнивецький. Він також надав рекомендації щодо застосування методів статистичної обробки даних при проведенні наукового дослідження.

Друга частина зустічі була присвячена можливостям усної та письмової презентації результатів наукового дослідження.Почесний член ТМВ, кандидат медичних наук, головний позаштатний спеціаліст за напрямом "Громадське здоров'я" департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, доцент кафедри дерматології та венерології НМУ, магістрант Національної академії державного управління при Президентові України, віце-президент Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів Володимир Короленко поділився досвідом з методології усної презентації результатів досліджень, навів низку прикладів зі своєї різнобічної практики та продемонстрував відео приклад ефективного ведення наукової дискусії у разі провокативних питань опонентів, а завершив бесіду побажанням завжди і у всьому дотримуватися академічної чесності і бути сміливими в науковому пошуку.

На завершення зустрічі асистент кафедри загальної хірургії №2 Тетяна Тарасюк розповіла про принципи написання наукової статті. Було представлено основні методологічні підходи до створення публікацій. На прикладі статей та тез з провідних міжнародних фахових видань розглянуто обов’язкові та небажані для висвітлення у науковій роботі питання. 

 

ФотогалереяОголошення


  ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧЕНОГО

Шановні колеги!

Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця запрошує студентів на наступні лекції, які заплановано в рамках проекту

"ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧЕНОГО"

19 квітня 2016 року в аудиторії №2 імені О. Корчака-Чепурківського санітарно-гігієнічного корпусу на 17:00:

 1.Основи доказової медицини. Базові методи статистичної обробки даних. Які існують найпоширеніші програми для статичної обробки даних та де їх шукати? (Петелицька Л.)

2.Сучасні можливості усної та письмової презентації наукових даних. Як створити інформативну та цікаву презентацію власної наукової роботи? Правила написання тез та статей за результатами власних досліджень. Які є базові вимоги до написання статей для публікації в закордонних фахових виданнях? (к.мед.н. Короленко В., к.мед.н.Тарасюк Т.) Друга зустріч "ШКОЛИ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО"


 

12 квітня 2016 року

в аудиторії №2 санітарно-гігієнічного корпусу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

відбулася друга зустріч студентів та молодих науковців, співробітників кафедр Університету

в рамках наукового молодіжного проекту

Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ

«Школа молодого вченого» 

Засідання проводили голова Товариства молодих вчених і спеціалістів Владислав Мороз та відповідальний виконавець проекту, член Ради Товариства молодих вчених і спеціалістів Тетяна Тарасюк. 

Першу доповідь "Матеріали і методи наукового дослідження" представила к.м.н., доцент кафедри терапевтичної стоматології Тетяна Тімохіна. Вона розповіла про оформлення структурних елементів розділу дисертаційної роботи. Доповідь містила також інформацію про доцільність та новизну у виборі матеріалів і методів для виконання поставлених завдань наукового дослідження та приклади оформлення документації для розділу.

Другим на засіданні виступав старший лаборант кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Володимир Ліходієвський. Його доповідь була присвячена питанням біоетики в медицині. Жваву дискусію викликали особливості проведення експериментів із залученням піддослідних тварин. Молоді науковці поділилися власним досвідом щодо можливостей та необхідності залучення тварин при виконанні наукової роботи, розповіли про переваги та недоліки таких експериментальних досліджень.

Науково-освітній проект Товариства молодих вчених НМУ "Школа молодого вченого" був створений з метою поширення та популяризації знань щодо планування та реалізації наукового дослідження серед студентів та молодих вчених Університету.

Наступна зустріч «Школи молодого вченого» відбудеться 19 квітня 2016 року о 17.00 год в аудиторії №2 санітарно-гігієнічного корпусу. 

Запрошуємо всіх бажаючих!

 УВАГА!

Шановні колеги!

Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця запрошує студентів на наступні лекції, які заплановано в рамках проекту

"ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧЕНОГО"

12 квітня 2016 року в аудиторії №2 імені О. Корчака-Чепурківського санітарно-гігієнічного корпусу на 17:00:

 1.Матеріали та методи наукового дослідження. Доцільність та новизна. Вибір адекватних матеріалів і методів для виконання поставлених завдань наукового дослідження. Особливості підготовки та оформлення документації.(к.мед.н.Тімохіна Т.)

  2.Що таке біоетика? Основні принципи біоетики. Особливості проведення експериментів із залученням піддослідних тварин. (Лiходієвський В.) ВІДБУЛИСЯ ПЕРШІ ЛЕКЦІЇ В "ШКОЛІ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО"


5 квітня 2016 року

в аудиторії №2 санітарно-гігієнічного корпусу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

відбулася знакова подія - розпочато цикл семінарів 

«Школи молодого вченого»,

що є науково-освітнім проектом Товариства молодих вчених і спеціалістів

Щодо історії даного проекту, то ідея створення виникла на Конференції "Молодіжний форум з нанобіотехнологій-2012", яка була присвячена ювілейній 40 річниці роботи Товариства молодих вчених і спеціалістів нашої Alma Mater та Дню науки. Ідею, потребу у створенні та актуальність проекту підтримали та взяли участь в обговоренні Почесні члени Товариства молодих вчених і спеціалістів: головний вчений секретар НАМН України, член-кореспондент НАМН України, д. мед. н., професор Міхньов Володимир Анатолійович, професор кафедри гігієни праці та професійних захворювань, д. мед. н., професор Парпалей Іван Олександрович, завідувач кафедри педіатрії №4 НМУ, академік НАМН України д. мед. н., професор Майданник Віталій Григорович, асистент кафедри хірургії №4 НМУ, к.мед.н., магістр державного управління Миргородський Денис Сергійович та заступник начальника управління лікувально-профілактичної допомоги ГУОЗ КОДА, к. мед. н. Короленко Володимир Васильович. З того дня Рада ТМВ розпочала роботу над створенням та апробацією даного заходу. Семінари проводилися на засіданнях Ради товариства, обговорювалися і удосконалювалися. В рамках відзначення Дня науки в Університеті в 2014 та 2015 роках було проведено відкриті лекції з тематичного циклу семінарів проекту: «Еволюція молодого вченого (напрямки післядипломної освіти у форматі: інтернатура, магістратура, клінічна ординатура, аспірантура). Програма «Старший лаборант». Здобувач, пошукач.»  та «Міжнародне співробітництво. Отримання наукового гранту». Результатом обговорення та апробації проекту стало визначення формату його проведення по системі «рівний-рівному». Такий формат передбачає, що доповідачами є молоді вчені, які діляться своїм досвідом в організації і виконанні наукового дослідження, у семінарі відводиться значна частина часу на обговорення та запитання. Для підвищення рівня наукової дискусії запрошуються вчені, що є експертами по темі доповіді. Такий формат забезпечує найбільший рівень засвоєння як теоретичних знань, так і практичних навичок.

Перед слухачами циклу семінарів з вступним словом виступив Голова Товариства молодих вчених і спеціалістів, асистент кафедри хірургії №1 Мороз Владислав Владиславович. Він розповів про історію створення науково-освітнього проекту, вказав на його основні завдання, очікувані результати та побажав молодим науковцям, слухачам Школи, отримати якнайбільше корисної інформації та реалізувати себе в медичній науці.

Перша лекція «Наукова кар'єра: які можливості та перспективи розвитку молодого вченого в медичній сфері?» підготовлена відповідальною за реалізацію проекту «Школа молодого вченого», асистентом кафедри загальної хірургії №2, к.мед.н. Тарасюк Т. доцентом, к.мед.н., доцентом кафедри анатомії людини, головним редактором «УНММЖ» Ковальчуком О. та асистентом кафедри хірургії №1, головою Товариства молодих вчених і спеціалістів Морозом В.  Під час доповіді доцент Олександр Іванович Ковальчук окреслив чітку «дорожню карту» розвитку молодого вченого в вищій медичній освіті та науці, розказав особливості здобуття науквих ступенів та отримання вчених звань.

Тема другої доповіді звучала так «Основи планування наукового дослідження. Як визначити актуальність дослідження? Що таке патентний пошук? Принципи формування теми наукової роботи.» (підгтували: заст.декана мед.-псих. факультету, к.мед.н., доцент кафедри  загальної і медичної психології та педагогіки Божук Б., к.мед.н., асистент кафедри загальної хірургії №2 Тарасюк Т.). Доцент Богдан Степанович Божук ознайомив слухачів з основними принципами планування наукового дослідження та розповів власний досвід вибору тематики наукової роботи на здобуття ступеню кандидата медичних наук.

Після кожної доповіді було жваве обговорення, в якому брали участь як студенти, так і присутні молоді вчені, члени Ради товариства молодих вчених і спеціалістів. В обговоренні взяв участь Почесний член Товариства молодих вчених і спеціалістів, к.мед.н., доцент кафедри дерматовенерології Короленко Володимир Васильович, який в контексті обговорення доповідей та дискусії наголосив на необхідності «...розвитку академічної доброчесності,  боротьби з плагіатом, відповідальності та розуміння авторського внеску в опублікованиї наукових роботах...».

Заключне слово було надано експерту першого засідання «Школи молодого вченого», завідувачу відділу: інтелектуальної власності та трансферу технологій, PhD Андрію Володимировичу Дінцю. Він дав свою оцінку виголошеним доповідям, відзначив особливості та проблеми нормативної законодавчої бази, що регулюють наукову політику в державі.

Варто зазначити, що аудиторія №2 санітарно-гігієнічного корпусу НМУ, була заповнена слухачами «Школи молодого вченого», що говорить про інтерес молоді нашої Alma Mater розвиватися в медичній науці та стати її творцями.

Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця запрошує студентів на наступні лекції, які заплановано в рамках проекту вже 12, 19 та 26 квітня 2016 року в аудиторії №2 імені О. Корчака-Чепурківського санітарно-гігієнічного корпусу на 17:00. 

 ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧЕНОГО

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
Товариство молодих вчених і спеціалістів
презентує новий проект для молоді:
 
ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧЕНОГО
 
Перша зустріч відбудеться
5 квітня 2016 р. (вівторок) о 17:00
в аудиторії №2
імені О. Корчака-Чепурківського санітарно-гігієнічного корпусу НМУ
Готуй питання! Приходь! Буде цікаво!
Національний медичний університет
імені О.О. Богомольця
Товариство молодих вчених і спеціалістів
 
 Що таке наукове дослідження? Як його спланувати та втілити в життя?
 Як реалізувати ваші наукові розробки при лікуванні хворих?
 Чи допоможуть наукові дослідження в кар'єрному зростанні? Чи впливає це на майбутній розподіл випускників за спеціальністю?
 Як побудувати успішну наукову кар'єру в Україні?
 Як написати статтю? Які вимоги до публікацій у закордонних виданнях?
 Як прийняти участь у науковій конференції?
 Які існують можливості для навчання, стажування молодих науковців закордоном?
 
Відповіді на ці та багато інших питань ви зможете знайти у Школі молодого вченого. Інформацію на зустрічах школи презентують молоді вчені НМУ, керуючись власним досвідом, із залученням експертів до дискусії.
 
 

[PDF]

Міжнародна науково-практична конференція до Всесвітнього дня здоров’я

7-8 квітня 2016 р.

у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться

Міжнародна науково-практична конференція

до Всесвітнього дня здоров’я,

який у 2016 р. ВООЗ присвячує питанням профілактики, виявлення та лікування цукрового діабету.

Конференцію внесено до «Реєстру конгресів, з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які будуть проводитися у 2016 р.».

ОСНОВНІ НАУКОВІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
–    Актуальні питання профілактики та лікування цукрового діабету
–    Сучасні стратегії боротьби з епідемією неінфекційних захворювань
–    Особливості та тенденції популяційного здоров’я, нові виклики та загрози
–    Розбудова служби громадського здоров’я в контексті європейської політики «Здоров’я - 2020»
–    Зміцнення та реформування систем охорони здоров’я
–    Діяльність медичних закладів в умовах воєнних дій та надзвичайних ситуацій
–    Соціально значущі та соціально небезпечні хвороби (туберкульоз, СНІД тощо)
–    Профілактичні стратегії в охороні здоров’я, 
–    Соціально-економічні та екологічні детермінанти здоров’я
–    Доступність і якість медичної допомоги, сімейна медицина
–    Медико-соціальне забезпечення окремих груп населення
–    Доказова медицина
–    Менеджмент в охороні здоров’я
–    Фінансування охорони здоров’я 
–    Правові та етичні засади охорони здоров’яОГОЛОШЕННЯ

III ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З ПРАКТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ
 

З 11 по 13 березня 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця на базі  кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії відбудеться III Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії. Організатори конкурсу - хірургічний клуб «Armata manus».

В рамках конкурсу команди з усіх медичних університетів країни матимуть можливість позмагатися у мануальних навичках та теоретичних знаннях з різних розділів хірургії.
Змагання складаються з 11 підконкурсів. Шість конкурсів на органокомплексах,  а саме: кишечний анастомоз, судинний  анастомоз, урологічний конкурс, лобектомія легень, шов сухожилля, пластика шкіри. А також: в’язання вузлів, знання хірургічних інструментів, «увага на екран» та конкурс із лапароскопії, який проходитиме в два етапи. В рамках конкурсу буде проведено майстер-клас із експериментальної хірургії.  

Команда за власним бажанням може відмовитися від участі в одному із підконкурсів. В такому випадку вона виходить із командного заліку, проте продовжує боротися за призові місця в окремих завданнях.

Організаційний комітет:
Черняк Віктор Анатолійович – д.м.н., професор, завідуючий кафедрою оперативної хірургії та топографічної анатомії НМУ ім. О.О. Богомольця.
Дорошенко Станіслав Володимирович – к.м.н., доцент кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії НМУ ім. О.О. Богомольця.
Шамрай Дмитро Вікторович – керівник хірургічного клубу «Armata manus», хірург-онколог, лауреат премії НАМН України для молодих вчених.

Контакти:
1) 063-446-17-47, vk.com/kutsenko_y – Куценко Юрий Андрійович, староста СНГ з хірургії «Armata manus»;
2) 098-952-41-93, vk.com/oopopandopalо – Попандопало Олександра
Олександрівна, хірург-інтерн, заступник керівника хірургічного клубу «Armata manus».

 Привітання!


Шановні, любі наші жінки, колеги, вітаємо Вас з прекрасним святом весни!

Жінки  - Ви як весна, завжди були, є і будете  уособленням відродження, розквіту, пробудження, кохання, життєвої радості, тепла, гарного настрою та  всього прекрасного в нашому житті! Ви несете добро, любов, красу та спонукаєте нас, чоловіків, до розвитку, нових звершень та подвигів!
Жінкв – це мама, бабуся, дружина, сестра, донька, онучка, подруга, колега, діловий партнер та просто незнайомка. Дякуємо Вам усім, що Ви є в нашому житті, створюєте затишок,  даруєте кохання, підтримуєте і спонукаєте до дії, окутуєте теплом!
Здоров’я Вам, жіночого щастя, кохання, вірних та надійних чоловіків поруч та здійснення всіх заповітних мрій!

З повагою, колектив чоловіків Товариства молодих вчених і спеціалістів!Оголошення

 
Шановні колеги!
 
Інформуємо, що 19 – 21.04 2016 року
 
у ВЦ "Київ-Експо-Плаза" за
адресою м. Київ, вул. Салютна, 2б
 
відбудеться “VII Міжнародний Медичний
Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації”.
 
 

[PDF]

Лекція КОНДОЛІЗИ РАЙС

Фонд Віктора Пінчука

щиро запрошує молодь

на публічну лекцію пані КОНДОЛІЗИ РАЙС,

66-тої Державного секретаря США (2005-2009),

професорки Стенфордського університету,  

яка відбудеться: в середу, 9 березня 2016 р.,у Конференц-залі Дипломатичної академії при МЗС України, м.Київ, вул. Велика Житомирська, 2. 

Тема лекції: «Мінливий світ: куди прямувати Україні?» 

Програма заходу: 
13.30 – 14.45 – Реєстрація учасників.
14:45 – 15:15 – Публічна лекція КОНДОЛІЗИ РАЙС на тему: «Мінливий світ: куди прямувати Україні?». Професорка Райс поділиться власним поглядом на виклики та можливості сучасної геополітичної ситуації, зокрема, посилення Ісламської Держави, загрози для поступу демократії та міжнародні санкції, а також прокоментує стан світової економіки. 
15:15 – 16:00 – Спілкування КОНДОЛІЗИ РАЙС зі студентами та учасниками заходу. 
Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом українською.
 Для участі в публічній лекції, необхідно зареєструватись за посиланням: http://bit.ly/1owMzYR  до 12:00  24 лютого 2016 року.
Кількість місць обмежена.  Форма одягу – smart casual . 
З собою обов’язково мати паспорт або будь-який документ, який підтверджує вашу особу.ПОДІЯ


    (Інформація офіційного сайту НМУ імені О.О.Богомольця - nmu.edu.ua)

 

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ «КЛУБУ ВИПУСКНИКІВ НМУ»

      Успішно стартував спільний проект Товариства молодих вчених і спеціалістів та відділу організаційно-педагогічної роботи "Клуб випускників НМУ". Проект започаткував зустрічі із вихованцями нашого Університету, які досягли успіхів у науці та в практичний медицині. Значний інтерес у студентів викликало перше засідання Клубу 11 лютого 2016р., гостями якого стали представники естетичної та пластичної медицини професор кафедри хірургії №4 Василь Храпач, лікар-дерматовенеролог, косметолог, засновник і керівник медичного центру "Академія здоровя і краси" Анна Фунікова та пластичний та естетичний хірург Едгар Камінський. 

     У жвавій невимушеній розмові лектори говорили не тільки про розвиток і проблеми естетичної медицини в Україні, а й наголошували, що саме потрібно зробити молодим людям для того, щоб бути успішним спеціалістом у будь-якій галузі: в першу чергу велике бажання вчитися і багато працювати над здійсненням своєї мети, бути чесним і порядним, підтримувати колегіальність та поважати один одного. Лектори на яскравих прикладах із власного життя та медичної практики наочно продемонстрували, що не зважаючи на сучасні труднощі, в нашій країні є всі можливості для досягнення своїх цілей та самореалізації себе як громадянина і фахівця.

 

ФотогалереяОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо усіх бажаючих

прийняти участь у новому проекті

ТОВАРИСТВА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ НМУ імені О.О.Богомольця 

"КЛУБ ВИПУСКНИКІВ НМУ",

що відбудеться 11 лютого 2016 року в ауд.1 сан.-гіг.корпусу  о 17:00ЗАСІДАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ УКРАЇНИ


       ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

                 (Інформація офіційного сайту НМУ імені О.О.Богомольця - nmu.edu.ua)

http://www.nmu.edu.ua/news-open.php?id_news=4132

 

30 січня 2016 року в морфологічному корпусі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулась генеральна асамблея Національної Молодіжної Ради України. 

Участь в асамблеї взяли: заступник міністра молоді та спорту України Сергій Митрофанський, голова Національної молодіжної ради Німеччини - Лізі Майєр, представники Європейського молодіжного форуму, Національних молодіжних рад Молдови та Литви.
 
На заході були присутні понад 80 учасників з 17-ти міжнародних молодіжних організацій зі всієї України, а також представники Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків та студенти нашого університету.   
 
Національна Молодіжна Рада України презентувала результати дослідження YouthIndex про стан життя молодої людини в Україні в порівнянні з дорослою. 

Під час засідання учасники також визначили стратегічні пріоритети Національної Молодіжної Ради України (НМРУ). Серед найважливіших – міжнародне співробітництво, розвиток НМРУ на регіональному рівні та дослідження про молодь. 

Говорили також про фінансування молодіжної політики, міжнародний досвід імплементації молодіжних проектів, актуальні можливості для мобільності молоді та розробки молодіжних стратегій на обласному рівні.Оголошення

Central Bohemia UniversityBuilding of Czech Academy of Sciences

Prague, Czech Republic

(Прага, Чеська Республіка)

ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

International Conference 
Innovations in Science and Education

March 23-25, 2016 

 Prague, Czech Republic

[PDF]

Привітання!


Шановні друзі та колеги!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята будуть сповнені теплом та радістю! Бажаємо міцного здоров'я, успіхів та добробуту Вашим сім'ям, наснаги й оптимізму у науковій та професійній діяльності!

З Новим роком! З новим щастям! З Різдвом Христовим!

Рада Товариства молодих вчених і спеціалістів!Пишаємось!


СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

На черговому засіданні Вченої ради університету, що відбулося 26 листопада  2015 року під головуванням ректора Університету професора Катерини Миколаївни Амосової  

почесною грамотою Вченої ради університету був нагородженей старший лаборант кафедри загальної і медичної психології та педагогіки Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, член Ради Товариства молодих вчених і спеціалістів Національного медичного унівеститу імені О.О.Богомольця, що продовжує перебувати в зоні АТО:

Болтянський Вадим Вікторович

Низький поклін та шана нашому герою!

Для нас є великою честю бути другом та колегою, хороброго серцем та сильного духом захисника нашої Вітчизни!

 Всесвітній День Діабету 2015


Всесвітній День Діабету 2015

10 листопада 2015 року в Українському домі Товариство молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця провело семінар з безпеки харчових продуктів «Warning Food» у рамках Всесвітнього Дня Діабету 2015. Даний захід відвідало понад 3 тисячі людей котрі піклуються про своє здоров’я та бажають більше дізнатися як вести своє життя з діабетом та як попередити епідемію діабету у світі. Доповідь  викликала багато  запитань та жваве обговорення під час проведення даного семінару.

Всесвітній День Діабету є найбільшою у світі інформаційною кампанією стосовно висвітлення проблем цукрового діабету, яка охоплює аудиторію понад мільярд людей у більш ніж 160 країнах світу. Кампанія привертає увагу громадськості та урядів країн до питань першочергового значення цукрового діабету у світі. Логотип кампанії є синє коло, затверджений у 2007 році після прийняття Резолюції ООН з діабету. Синє коло є глобальним символом усвідомлення діабету та означає єдність світової спільноти у відповідь на епідемію діабету.

У 2015 році Міжнародний День Діабету присвячений здоровому харчуванню, є ключовим чинником у профілактиці та наріжним каменем охорони здоров'я і сталого прогресу у боротьбі з діабетом.  Здорове та безпечне харчування може запобігти розвитку діабету 2 типу у 70% випадків, є важливою частиною ефективного лікування усіх типів діабету та суттєвим фактором  профілактики його ускладнень.

Основні ідеї  кампанії Всесвітнього Дня Діабету 2015:

·   Дій, щоб змінити своє життя сьогодні!

Здорове харчування - є складовою управління усіма типами діабету.

·  Дій, щоб змінити світ завтра!

Доступ до здорової їжі має важливе значення для зниження глобального тягаря діабету і забезпечення глобального сталого розвитку.

Організатори проекту безпеки харчових продуктів «Warning Food», в рамках Всесвітнього Дня Діабету 2015

Рада Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця

Голова Ради ТМВ

Мороз Владислав – morozvladislav2@gmail.com

 

Лектор та координатор проекту

Лев Приступюк

Член Ради Товариства молодих вчених та спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця

+38 097 944 09 46
lev.prystupiuk@gmail.com

 

Фотогалерея

[PDF]

Щорічна конференція молодих науковців


(Інформація офіційного сайту НМУ імені О.О.Богомольця - nmu.edu.ua)
ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ
 

15-16 жовтня 2015 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася щорічна Конференція молодих науковців, присвячена актуальним питанням та проблемам всіх галузей медицини і суміжних з нею наук. Загальна кількість учасників склала 235 студентів, магістрів та аспірантів із різних закладів медичної освіти, науки і охорони здоров’я України та інших країн (15 та 2 відповідно). З-поміж загальної кількості 168 робіт було представлено як усні презентації і 11 як стендові. Важливим нововведенням цієї конференції стало обов’язкове рецензування поданих тез, що значно підвищило загальну якість заслуханих робіт, адже для активної участі в конференції обиралися лише науковці із кращими дослідженнями. 

15 жовтня відбулося урочисте відкриття конференції за участю проректора з наукової роботи НМУ імені О.О.Богомольця  Тетяни Черенько. Одразу після цього учасники отримали змогу заслухати дві відкриті лекції від провідних фахівців та науковців галузі охорони здоров’я. Перша була присвячена ролі OPV та IPV вакцин в ерадикації поліомієліту, де спікером виступив гість конференції, голова Всесвітньої програми охорони здоров’я з факультету охорони здоров’я Університету міста Хайфа (Ізраїль), проф. Манфред Грін. 
Другу лекцію презентувала д.мед.н., доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб Оксана Виговська, в якій розповіла про особливості та небезпеку EBV-інфекції, нові підходи до діагностики та лікування спричинених нею хвороб. 

Після лекторію відбулося сім майстер-класів за різними напрямами, зокрема: 
•    Health insurance creation in Ukraine (ведучий – проф. Манфред Грін) – відкрита дискусія про перспективи та майбутнє страхової медицини в Україні за участю представників провідних вітчизняних страхових компаній;
•    Scientificwriting (ведучі – Андрій Дінець, PhD, к.м.н. Олександр Ковальчук) – поради щодо організації виконання та публікації наукових досліджень;
•    Практичний майстер-клас із використанням нових та сучасних муляжів з анестезіології (алгоритми та техніка СЛР у дорослих, техніка виконання інтубації та інших реанімаційних заходів) ( ведучий – проф. Сергій Дубров);
•    Сучасні органозберігаючі методи зупинки маткової гіпотонічної кровотечі (ведучий – доцент О.Слободяник);
•    Майстер-класи з хірургії: 1) Мініінвазивні технології в хірургії (Клініка «Оберіг»); 2) Ушивання післяопераційної рани (ведучий – проф. Василь Храпач);
•    Відвідання Науково-дослідного інституту експериментальної та клінічної медицини (ведуча – проф. Лариса Натрус).

Цього ж дня ввечері гості конференції мали змогу взяти участь у культурній програмі, вибравши один з трьох варіантів: екскурсію до Національного музею історії медицини України, відвідання Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка чи Національної філармонії України.

16 жовтня  2015 р. розпочали роботу 11 секцій, де обговорювалися актуальні питання хірургії та дитячої хірургії, внутрішньої медицини, педіатрії, акушерства та гінекології, фундаментальної медицини та біохімії, оториноларингології, офтальмології та стоматології, соціальної медицини та організації охорони здоров’я, гігієни та екології, фармакології, соціально-гуманітарних дисциплін, неврології, психології та психіатрії. Після завершення секційних засідань відбулася постерна сесія. Варто зазначити, що перевагою AYMSConf 2015 стало розміщення секцій (окрім двох) переважно на території основних корпусів НМУ імені О.О.Богомольця, що і дозволило провести спільний ланч, а також значно заощадило час та сили учасників. 

Урочиста церемонія закриття конференції та нагородження переможців відбулася за участі проректора з наукової роботи НМУ імені О.О.Богомольця Тетяни Черенько та наукового керівника СНТ ім. О.А. Киселя проф. Олександра Бур’янова. За результатними оцінювання наукових робіт учасників членами журі на кожній секції було вибрано одну найкращу роботу, а також роботу із найбільш оригінальною та актуальною тематикою на сьогодні. Автори цих робіт були нагороджені дипломами та цінними призами (зокрема пульсоксиметрами за найкращу роботу). Після церемонії відбулося святкування закриття конференції, де учасники мали змогу в неофіційній атмосфері відпочити після двох днів насиченої роботи, ближче познайомитися та поділитися враженнями від події.

Окрема вдячність висловлюється директору Національного музею історії медицини України проф. В. Шипуліну, Профкому студентів НМУ,  компаніям «Toshiba»та «3М» Україна за значну допомогу в організації роботи конференції, а також компанії «3М» за нагородження стетоскопом марки «Littmann» учасника з найкращим на їхню думку дослідженням на секції «Внутрішня медицина».

 Оголошення

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 22 вересня 2015 р. о 15.30 в лекційній аудиторії фармацевтичного корпусу НМУ імені О.О.Богомольця (вул. Пушкінська, 22) буде проведено науково-практичний семінар «Управління правами інтелектуальної власності у вищих навчальних медичних закладах». На семінарі будуть обговорюватись етико-правові вимоги та особливості інтелектуальної власності в сфері медицини з фахівцями НДІ інтелектуальної власності НАПрН України. Будь ласка, дивіться програму семінару в доданому файлі.

    

Андрій Володимирович Дінець, Ph.D.

Завідувач відділом інтелектуальної власності та трансферу технологій

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

01601 м. Київ, бул. Т. Шевченка, 13, оф. 102

Тел:  +38 (044) 234 60 63

Email: andrii.dinets@nmu.ua

[PDF]

Оголошення

 

 Українсько-шведський освітній курс для слухачів післядипломного рівня

"Епідеміологія I: Введення в епідеміологію"

              Освітній курс "Епідеміологія 1: Введення в епідеміологію" пройде в період з 8 по 10 жовтня 2015 р. в місті Києві в Hаціональному медичному університеті імені О.О.Богомольца за адресою: Київ, Проспект Перемоги 34.
              Курс організований в рамках довгострокового науково-дослідного співробітництва між Hаціональним медичним університетом імені О.О.Богомольца та Каролінським Інститутом і розрахований на слухачів післядипломного рівня - інтернів, ординаторів, аспірантів, молодих вчених.

[PDF]

Привітання!


  ОГОЛОШЕННЯ

КОНКУРС СПІЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО – БІЛОРУСЬКИХ


НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ

 

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ У 2016 – 2017 рр.

Конкурс відкрито з 1 липня по 31 серпня 2015 року

      На виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі науки і технологій від 17.12.1992 р., Протоколу Дев’ятого засідання двосторонньої українсько-білоруської комісії з питань науки та технологій, Міністерство освіти і науки України та Державний комітет з питань науки і технологій Республіки Білорусь оголошують конкурс спільних українсько-білоруських проектів із таких пріоритетних напрямів:

- Інформаційні та комунікаційні технології;

- Лазерні технології;

- Нові матеріали;

- Біотехнології;

- Нанотехнології;

- Енергетика та енергоефективність;

- Медицина і фармація;

- Охорона навколишнього середовища.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

 

[PDF]

Проведено лекцію-семінар з науково-освітнього циклу «Школа молодого вченого» Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця


20 травня в рамках проведення чергової VI науково-практичної конференції з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2015. Молодіжний форум з нанобіотехнологій», присвяченої Дню науки 2015 в НМУ  в аудиторії №1 імені М.М. Амосова санітарно-гігієнічного корпусу була проведена  лекція-семінар з науково-освітнього циклу «Школа молодого вченого» Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця. Вона була особливо цікавою студентам і молодим вченим, які планують розвиватися в напрямку міжнародного співробітництва та реалізації міжнародних наукових програм. В ній висвітлено питання підготовки наукових проектів для отримання міжнародних Грантів та реалізації їх. Доповідь на тему «Міжнародне співробітництво – можливості для молодих вчених у 21 столітті» зробила член Ради ТМВ, аспірант кафедри офтальмології НМУ Олена Антоненко.Проведено VI науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Youth Nano Bio Tech-2015. Молодіжний форум з нанобіотехнологій», присвячена Дню науки 2015 в НМУ імені О.О.Богомольця


 

Оголошення про конференцію

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «YOUTH NANOBIOTECH-2015»

 20-21 травня  2015 року в НМУ імені О.О. Богомольця відбулася чергова VI науково-практична конференція з міжнародною участю «Youth Nano Bio Tech-2015. Молодіжний форум з нанобіотехнологій», присвячена Дню науки 2015 в НМУ. Конференція була організована Товариством молодих вчених і спеціалістів НМУ та включена до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводяться у 2015 році» МОЗ України, «Плану організаційних заходів з відзначання Дня науки в НМУ імені О.О. Богомольця».

   Урочисте відкриття конференції відбулося 20 травня 2015 року в аудиторії №1 імені М.М. Амосова санітарно-гігієнічного корпусу. З вітальними словами до учасників конференції звернулися в.о. проректора НМУ імені О.О. Богомольця, професор Т.М. Черенько, завідувач кафедри фармакології, член-кореспондент НАН та НАМН України, професор І.С. Чекман, голова Ради ТМВ В. Мороз та голова ради СНТ імені О.А. Киселя С. Устінов. Після відкриття прозвучали цікаві та актуальні доповіді, присвячені використанню нанотехнологій в клінічній практиці. 
Вступну доповідь на тему «Нанотехнології та наноматеріали в стоматології та щелепно-лицевій хірургії» виголосив завідувач кафедри  хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії НМУ, член-кореспондент НАМН України, д.мед.н., професор В.О. Маланчук.

  Наступна доповідь «Оцінка біобезпеки наноматеріалів медико-біологічного призначення» (колектив авторів С.М. Дибкова, Л.С. Рєзніченко, Т.Г Грузіна, З.Р. Ульберг Інститут біоколоїдної хімії імені Ф.Д. Овчаренка НАН України) була виголошена старшим науковим співробітником Інституту к.біол.н. Світланою Миколаївною Дибковою,

  Ще дві доповіді були присвячені безпосередньо Дню науки в НМУ.
Доповідь завідувача кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації д.мед.н., професора М.В. Хайтовича була присвячена одному з новітніх напрямів клінічної медицини: «Пероналізована медицина. Сучасний стан та перспективи».
 Завершальною доповіддю першого дня наукового форуму була лекція-семінар з науково-освітнього циклу «Школа молодого вченого» Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця. Вона була особливо цікавою студентам і молодим вченим, які планують розвиватися в напрямку міжнародного співробітництва та реалізації міжнародних наукових програм. В ній висвітлено питання підготовки наукових проектів для отримання міжнародних Грантів та реалізації їх. Доповідь на тему «Міжнародне співробітництво – можливості для молодих вчених у 21 столітті» зробила член Ради ТМВ, аспірант кафедри офтальмології НМУ Олена Антоненко.

  21 травня 2015 року в аудиторії №2 імені О.В. Корчака-Чепурківського санітарно-гігієнічного корпусу відбулися пленарні засіданнях конференції, де прозвучали доповіді молодих вчених та студентів нашого Університету та інших вузів та науково-дослідних інститутів НАН та НАМН України. Основними науковими напрямами доповідей конференції були одержання та фізико-хімічні властивості наноматеріалів для медицини, теоретичні закономірності механізму дії наноматеріалів, взаємодія наноматеріалів з клітинами, створення нових лікарських засобів на основі наноматеріалів, адресна доставка і транспорт ліків за допомогою нанотехнологій, нанотехнологічні методи діагностики, наномолекулярні внутрішньоклітинні біосенсори, токсикологія і нанобезпека, регенеративна наномедицина і клітинна інженерія, нанотехнології та бізнес/індустрія, етичні та соціальні аспекти.

   Загалом в конференції взяли участь наступні університети та науково-дослідні інститути: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Запорізький державний медичний університет, Одеський національний медичний університет, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького, ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України", ДУ "Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва НАМН України", Інститут Біології Клітини НАН України, Інститут біоколоїдної хімії імені Ф.Д. Овчаренка НАН України, Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, ДУ Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова, Інститут проблем матеріалознавства імені І.М. Францевича НАН України, ДУ "Інститут медицини праці НАМН України". На конференцію було подано 65 наукових тез,  з яких 27 наукових доповідей. 

 ОГОЛОШЕННЯ

 

ГРАНТ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
 на 2016 рік

International Agency for Development of Culture, Education and Science

Level 7/ 30 Collins St, Melbourne, VIC 3000, Australia

www.iadces.com

International Agency for the Development of Culture, Education and Science (IADCES) оголошує проведення конкурсу на отримання дослідницьких грантів на 2016 календарний рік. Гранти присуджуються незалежною комісією експертів на основі попереднього анонімного рецензування письмових заявок ("peer-review"). Гранти надаються авторам тих наукових проектів, які відповідають міжнародним стандартам. Довгостроковим завданням програми є підтримка розвитку наукових досліджень у різних країнах світу. Бюджет конкурсу 35 млн. Американських доларів.
 

 

 

[PDF]

ОГОЛОШЕННЯ

 

         В 2015 році оголошується конкурс на щорічну Премію Фонду П.Г. Костюка 

    

         На премію можуть претендувати молоді вчені (з науковим ступенем кандидата наук), що працюють в Україні, в галузі біомедичних досліджень, з не більш ніж 10-річним стажем роботи після захисту кандидатської дисертації.

Вчені, що вже отримували цю Премію не можуть приймати участь у конкурсі.

Кандидати  повинні представити:

·            одну сторінку CV (англійською мовою),

· список останніх (до 3 років) публікацій або рукописів, прийнятих до друку, будь-якою мовою (не більше 10 самих важливих),

·   одну сторінку есе про свої наукові досягнення та цілі (англійською мовою),

·              pdf-файли 1-2 самих кращих за останні 3 роки публікацій (англійською, українською або російською мовами).
 

Вся документація повинна бути надана в електронному вигляді. Аплікації надсилати у вигляді приєднаних файлів (.doc або .pdf) за адресою kostyuk.award@gmail.com до 7 вересня 2015 року (включно).

 

 

[PDF]

Привітання!


                                            З повагою та захопленням,

вітаємо усіх медичних працівників із професійним святом!

Кожна людина, що вибрала за сенс життя – надання медичної допомоги та порятунок  життя й здоров’я свого ближнього, безперечно, має неймовірно міцний внутрішній дух і невичерпно добре серце.

Бажаємо Вам благополуччя у Ваших родинах, нових сил та енергії для подолання найскладніших діагнозів та нехай Вас супроводжують вдячні посмішки  пацієнтів! УВАГА!

У В А Г А !

  20-21 травня 2015 року

на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбудеться

VI науково-практична конференція з міжнародною участю

YOUTHNANOBIOTECH-2015. МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ З НАНОБІОТЕХНОЛОГІЙ,

що присвячена Дню науки-2015.

Запрошуємо взяти участь викладачів ВУЗів, магістрантів, аспірантів, вчених-медиків та фармацевтів, практичних лікарів, студентів.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

[PDF]

Привітання!


   Оголошення

У В А Г А !

 

Кафедра внутрішніх хвороб стоматологічного факультету проводить науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Міжнародні та вітчизняні лікувально-діагностичні стандарти для лікаря загальної практики», яка відбудеться у м. Києві 13 травня 2015 року за адресою: м. Київ, готель «Космополіт» (вул. Вадима Гетьмана, 6; поряд зі станцією метро «Шулявська»). Конференціювключено до Реєстру конгресів, з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, затверджених МОЗ України для проведення у 2015 році. Час проведення – з 9.00 до 18.00, реєстрація – з 8.00.

 

В рамках конференції буде проведено конкурс наукових робіт молодих вчених і студентів у формі стендової доповіді. Тематика наукових робіт – всі терапевтичні дисципліни

 

За результатами  роботи конкурсної комісії учасників конкурсу буде відзначено дипломами.

 

Термін подання заявок на участь у конкурсі  (назва роботи, автори, кафедра) – до 6 травня 2015р.

З  питань організації звертатись до оргкомітету   конкурсу стендових доповідей  молодих вчених, аспірантів, магістрів  та  студентів –

Ковальчук Ганна – тел.. 063 2778522, e-mail: annakovalchuk@i.uaПривітання!


   Науково-освітній семінар Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця «WARNING FOOD» до Всесвітнього дня здоров'я 2015


Науково-освітній семінар

Товариства молодих вчених і спеціалістів

НМУ імені О.О. Богомольця 

«WARNING FOOD»

до Всесвітнього дня здоров'я 2015

Всесвітньою організацією охорони здоров’я 7 квітня визначено як Всесвітній день здоров’я. Щороку тематика цього свята змінюється і приурочується найбільш актуальним проблемам здоров’я населення планети. В цьому році ВООЗ визначила тему дня здоров’я: «Безпека харчових продуктів».

Вже традиційним є відзначення цього міжнародного свята в стінах НМУ імені О.О.Богомольця. Наш університет спільно з Міністерством охорони здоров’я України, Національною академією медичних наук України та Бюро ВООЗ в Україні провів чергову міжнародну науково-практичну конференцію.

До відзначення цього свята в університеті також долучилися і молоді науковці. Товариством молодих вчених і спеціалістів було проведено черговий науково-освітній семінар «Warning Food» («Обережно  Їжа»). До участі у семінарі були запрошені всі бажаючі особи, яким цікава тема безпеки харчування. Всього у семінарі взяли участь понад 70 осіб, які не мають медичної освіти та 80 учнів-ліцеїстів Українського медичного ліцею НМУ.

Семінар відкрив Голова Ради Товариства молодих вчених і спеціалістів Мороз Владислава, який виголосив вступне слово щодо тематики Всесвітнього дня здоров’я у 2015 році, розповів про роботу та майбутні проекти Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ, запросив всіх бажаючих долучатися до реалізації запланованих проектів.

До семінару були включені доповіді на наступні теми: «Безпека харчових продуктів. П’ять ключів до безпеки харчових продуктів» (Лев Приступюк), «Шкіра в тарілці» (Людмила Наумова), «Одна тарілка на двох» (Катерина Гапонова), «Новий погляд на харчові добавки» (Катерина Мурланова). ГМО: що це і з чим його їдять?» (Покотило Оксана), «Жири. Корисно чи шкідливо» (Іванна Саханда), «Здорове харчування. Правила та наслідки їх порушення» (Тетяна Тарасюк).

Усі учасники були ознайомлені з сучасними підходами до безпечного зберігання, приготування та вживання харчових продуктів. Обговорена актуальна тема здорового харчування, безпечності вживання харчових добавок, продуктів, які містять ГМО, трансгенних жирів. Особливу зацікавленість учасники виявили до теми правильного харчування вагітних жінок, рекомендацій щодо корисних продуктів для шкіри людини. Доповідь про основи здорового харчування завершувалась демонстрацією тих хвороб, що виникають у людей, які нехтують безпекою харчування, було продемонстровано основні методи консервативного та хірургічного лікування ожиріння.

ФотозвітОГОЛОШЕННЯ


Запрошуємо до участі у семінарі про безпечне та здорове харчування«Warning! Food!»присвяченому Всесвітньому Дню Здоров’я-2015, що відбудеться 7 квітня 2015 року.

В рамках семінару Ви дізнаєтесь про їжу, яка дозволить жити довше, про харчування для струнких та їжу для вагітних, а також візьмете участь у розвінчанні поширених міфів про харчування.

Для попереднього запису на семінар, будь ласка, заповнітьреєстраційну форму:https://docs.google.com/forms/d/1a_YnnqTvb9YuZKwTH_db2TBGoFxUbTLAAc7SyUulnLM/viewformМолодіжний творчий рух "Естафета якості"

За дорученням Міністерства освіти і науки України Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що у березні-травні 2015 року відбудеться Олімпіада з менеджменту у рамках Глобального проекту Молодіжний творчий рух "Естафета якості" для студентів, випускників вищих навчальних закладів, молодих фахівців та аспірантів у віці до 35 років.

[PDF]

Привітання!


Любі наші!
Щиро вітаємо Вас з прекрасним весняним святом Жінок!
 

          Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій силі, насназі та довгому терпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана, донька – жіноче першопочинання супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса врятує світ, то це буде Ваша краса. Адже Ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми довічно кластимемо до Ваших ніг.

          У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного здоров’я, довічного щастя, шаленого кохання, постійного добробуту, наснаги та віри у майбутнє. І нехай виконуються найзаповітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

 

З повагою та любов’ю до всіх жінок,
чоловіки Ради Товариства
молодих вчених і спеціалістівОголошення

УВАГА!

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти за дорученням Міністерства освіти і науки України повідомляє, що на базі Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний унівеситет імені Вадима Гетьмана" буде проводитись Міжнародний конкурс дослідницьких проектів студентів та аспірантів "Майбутня Україна 2030".

Конкурс проходитиме з грудня 2014 по квітень 2015 року та складатиметься з двох турів. Учасникам конкурсу необхідно надіслати анкету одночасно з конкурсною роботою на електронну адресу: graduate@kpmg.ua.

Детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна дізнатися на сайті www.kpmg.ua; координатор Конкурсу - професор кафедри міжнародної економіки Антонюк Л.Л. (067-5039072), le.anton@mail.ru.

[PDF]

ОГОЛОШЕННЯ

Міністерство охорони здоров’я України

Міністерство оборони України

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Асоціація анестезіологів України

 

 Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у міжвідомчій науково-практичній конференції «Актуальні проблеми знеболювання та інтенсивної терапії у вояків АТО», яка пройде 13 лютого 2015 р. в 4 аудиторії морфологічного корпусу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 34.

Початок конференції о 10.00, реєстрація в тому ж приміщенні з 9.00.

 

Співголови організаційного комітету:

Терещенко А.В. заступник міністра МОЗ України

Заступники співголови:

Амосова К.М. професор, член-кореспондент НАМН, ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

 

Глумчер Ф.С. професор, президент Асоціації анестезіологів України

 

Програма конференції

13 лютого 2015 р.

10.00 – 10.15        Вітання учасникам конференції

10.15 – 10. 45       Мельник В.М., Хитрий Г.П. Організація анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії на етапах евакуації. Проблеми та шляхи їх вирішення. Київ.

10.45 – 11.15        Глумчер Ф.С. Сучасні принципи терапії гострої крововтрати на догоспітальному і госпітальному етапах. Київ.

11.15 – 11.45        Клигуненко О.М. Якісний та кількісний склад програми інтенсивної терапії при гострій крововтраті з позиції "Damage control resuscitation". Дніпропетровськ

11.45 – 12.00        перерва

12.00 – 12.30        Царев А.В. "Тріада смерті" та гемотрансфузійні аспекти інтенсивної терапії бойової травми. Дніпропетровськ

12.30 – 13.00        Йовенко И.А. Досвід інтенсивної терапії бойової травми". Дніпропетровськ

13.00 - 14.00 – обідня перерва

14.00 – 14.30        Вахненко Л.М. Організація раціональної трансфузійної терапії в умовах АТО. Київ

14.30 – 15.00        Бурьянов О.А. Вогнепальні перелами кінцівок. Київ

15.00 – 15.30        Кобеляцький Ю.Ю. Сучасні  доказові підходи до знеболювання в умовах бойових дій.Дніпропетровськ

15.30 – 16.00        Кучин Ю.Л. Знеболювання бойової травми на до госпітальному етапі. Київ

16.00 – 16.30        Шолойко Н.В. Доступність знеболюючих лікарських засобів для військовослужбовців у країнах світу. Київ

16.30 – 17.00        Мазур А.П. Нозокоміальна інфекція у поранених з зони АТО.

17.00 – 17.30        Підгірний Я.М. Стратегічні напрямки лікування перитоніту. Львів.

 

[PDF]

УВАГА!


До відома аспірантів, магістрів, докторантів, молодих вчених, які працюють в НМУ імені О.О.Богомольця, пошукувачів.

В Науково-дослідному інституті експериментальної та клінічної медицини (НДІ ЕКМ) НМУ імені О.О.Богомольця заплановані для проведення лекції та семінари з метою популяризації досліджень, які виконуються в НДІ, умов їх виконання при комплексуванні із співробітниками кафедр НМУ, централізації наукових досліджень в НМУ та організації нових наукових напрямків.

ІІ лекція-семінар відбудеться 27 січня о 16.00  год. в аудиторії №1 морфологічного корпусу НМУ, 1 поверх. (пр. Перемоги 34).

Тема лекції: «Сучасні  методи наукових  лабораторних досліджень  в експерименті та клініці».

Лектор: Директор НДІ ЕКМ. д.мед.н., професор Натрус Лариса Валентинівна.

В ході інтерактивної лекції та співбесіди будуть розглянуті питання.

1.  Дослідження структури та функції організму в клініці та експерименті.

2.  Напрямки і методи сучасної лабораторної медицини.

3.  Особливості використання методів клінічної лабораторної діагностики при виконанні наукових досліджень.

4.  Можливості засвоєння методичних дослідницьких принципів та використання обладнання лабораторій НДІ ЕКМ.

5.  Особливості отримання результатів дослідження структури тканини за допомогою світової та електронної мікроскопії.

6.  Можливості гістохімічного та патоморфологічного дослідження тканин в лабораторії НДІ ЕКМ.

7.  Сучасний погляд на результати дослідження за допомогою газової та газово-рідинної хроматографії в лабораторії НДІ ЕКМ.

8.  Централізація експериментальних та клініко-лабораторних досліджень на базі НДІ ЕКМ при комплексуванні з кафедрами.

9.  Алгоритм планування пошукувачем наукових досліджень, та їх виконання на базі закладу.

Продовження проведення семінарів за даною тематикою заплановано в курсі «Школи молодого вченого», що проводиться Товариством молодих вчених і спеціалістів.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

Науково-дослідний інститут

експериментальної та клінічної медицини  

Товариство молодих вчених і спеціалістів

 ОГОЛОШЕННЯ


До відома аспірантів, магістрів, докторантів, молодих вчених, які працюють в НМУ імені О.О.Богомольця, пошукувачів.

 

В Науково-дослідному інституті експериментальної та клінічної медицини (НДІ ЕКМ) НМУ імені О.О.Богомольця заплановані для проведення лекції та семінари з метою популяризації досліджень, які виконуються в НДІ, умов їх виконання при комплексуванні із співробітниками кафедр НМУ, централізації наукових досліджень в НМУ та організації нових наукових напрямків.

І лекція-семінар відбудеться 20 січня о 16.00  год. в аудиторії №4 морфологічного корпусу НМУ, 2 поверх. (пр. Перемоги 34).

Тема лекції: «Сучасні  методи наукових  лабораторних досліджень  в експерименті та клініці».

Лектор: Директор НДІ ЕКМ. д.мед.н., професор Натрус Лариса Валентинівна.

В ході інтерактивної лекції та співбесіди будуть розглянуті питання.

1.  Дослідження структури та функції організму в клініці та експерименті.

2.  Напрямки і методи сучасної лабораторної медицини.

3.  Особливості використання методів клінічної лабораторної діагностики при виконанні наукових досліджень.

4.  Можливості засвоєння методичних дослідницьких принципів та використання обладнання лабораторій НДІ ЕКМ.

5.  Особливості отримання результатів дослідження структури тканини за допомогою світової та електронної мікроскопії.

6.  Можливості гістохімічного та патоморфологічного дослідження тканин в лабораторії НДІ ЕКМ.

7. Сучасний погляд на результати дослідження за допомогою газової та газово-рідинної хроматографії в лабораторії НДІ ЕКМ.

8. Централізація експериментальних та клініко-лабораторних досліджень на базі НДІ ЕКМ при комплексуванні з кафедрами.

9.  Алгоритм планування пошукувачем наукових досліджень, та їх виконання на базі закладу.

Продовження проведення семінарів за даною тематикою заплановано в курсі «Школи молодого вченого», що проводиться Товариством молодих вчених і спеціалістів.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

Науково-дослідний інститут

експериментальної та клінічної медицини  

Товариство молодих вчених і спеціалістів


 Привітання!


Шановні колеги!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новоріччям та світлим святом Різдва Христового!

Нехай ці свята, вісники оновлення, мрій і сподівань та Новий 2015 рік під Божим благословінням будуть щедрими для Вас на цікаві плани і творчі успіхи, принесуть із собою смак нових перемог, впевненість у собі та енергію для здійснення задумів. Різдвяна ж зірка нехай обдарує Ваш дім добром і благоденством, осяє радістю серце і наповнить його щастям, милосердям та любов'ю!

З Новим Роком!

З новим щастям!

З Різдвом Христовим!Привітання!


ВІТАЮ ВСІХ ЧЛЕНІВ

ТОВАРИСТВА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ

НМУ імені О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

 

Наказом Ректора НМУ, член-кореспондента НАМН України, професора К.М. Амосової від 15.12.2014 р. за № 768 науковим керівником Товариства молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця призначено Проректора з наукової роботи, член-кореспондента НАМН України, лауреата Державної премії України, заслуженого діяча науки і техніки, професора Ю.Б. Чайковського.

Вітаємо Юрія Богдановича з призначенням, бажаємо наснаги, успіху та сподіваємося на плідну творчу наукову співпрацю заради розвитку, удосконалена та  досягнення нових висот у організації молодіжної науки в нашій Alma Mater. "Курси невідкладної долікарської медичної допомоги"


РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ

"КУРСИ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОЛІКАРСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

  

РОЗКЛАД КУРСІВ (вересень/жовтень)    детальніше

РОЗКЛАД КУРСІВ (листопад/грудень)     детальніше

[PDF]

Оголошення

Шановні колеги!

На базі кафедри педіатрії №4 17 грудня о 17:00 відбудеться майстер-клас по наданню невідкладної допомоги дітям.

В місті Києві співробітниками Центру спеціальної підготовки Всеукраїнської громадської організації «Українська служба допомоги» для медичних працівників, батьків та всіх, хто має відношення до дітей не перший рік успішно проводиться тренінг по наданню першої невідкладної домоги. Тренінг був розроблений Кривоносом Юрієм Миколайовичем - педіатром-кардіоревматологом, співробітником кафедри педіатрії №4 НМУ імені. О.О. Богомольця, лікарем дитячої невідкладної допомоги МС «Добробут». Інструктори курсу – співробітники невідкладної медичної допомоги і рятувальних служб м. Києва. Програма тренінгу відповідає рекомендаціям Європейської ради по реанімації (European Resuscitation Council) та навчає основам надання першої допомоги дітям.

За співпраці Товариства молодих вчених і спеціалістів та студентського наукового товариства інструктори курсу проведуть майстер-клас для студентів.

[PDF]

Оголошення

Науково-практична сесія 26-27 грудня 2014 року

 

Вельмишановні колеги !

 

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, ДУ „Інститут травматології та ортопедії НАМН України”, Асоціація ортопедів-травматологів міста Києва та Київської області, військово-медична академія МО України, Міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Києва, Київська міська клінічна лікарня № 9, НТУ “КПІ” МОН України запрошують Вас взяти участь в роботі щорічної науково-практичної сесії “Впровадження наукових розробок в практику охорони здоров’я”.

          

Науково-практична сесія відбудеться 26-27 грудня 2014 року в місті Києві за адресою: м. Київ, вул. Воровського, 27.

[PDF]

Привітання!


  Оголошення


Шановні колеги!

        Запрошуємо Вас до участі у науково-практичному семінарі та майстер-класі на тему: «Принципи надання допомоги постраждалим з вогнепальними пораненнями, особливості лікування вогнепальної скелетної травми», які відбудуться 13 серпня 2014 року о 13:30 на базі ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» за адресою:   м. Київ, вул. Воровського, 27 (1 поверх, лекційна аудиторія).

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.:

(098) 824-48-66 Лянскорунський Володимир.
     Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.06.2014 №99-0 ректором Національного медичного університету імені О.О.Богомольця призначено доктора медичних наук, професораАмосову Катерину Миколаївну.

         Щиро вітаємо Катерину Миколаївну з призначенням та бажаємо творчої наснаги, невичерпних сил та енергії в плідній праці в ім’я розвитку Національного медичного університету імені О.О.Богомольця!

                                            Рада Товариства молодих вчених та спеціалістів

[PDF]

Привітання з 30-річним ювілеєм!


Вітаємо з 30-річним ювілеєм

Голову Товариства молодих вчених і спеціалістів

Мороза Владислава Владиславовича!

Бажаємо натхнення та нових досягнень в організаторській та науковій роботі, вдячних посмішок пацієнтів, а головне – щастя та злагоди у подружньому житті!

 

Від щирого серця, Рада Товариства молодих вчених і спеціалістів!Привітання!


 

 Конференція трудового колективу


11 червня 2014 р. відбулася Конференція трудового колективу Національного медичного університету імені О.O. Богомольця з обрання кандидатур претендентів на посаду ректора Університету.
За результатами голосування 235 делегатів Конференції трудового колективу, що становить 95,52% від статутної кількості делегатів, найбільшу кількість голосів набрала завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Катерина Миколаївна Амосова (35,77% голосів «за»).
Детальніше за посиланням: http://nmu.ua/news-open.php?id_news=2069Науково-просвітницький захід з профілактики серцево-судинних захворювань серед молоді «Серця молоді»


В рамках реалізації Резолюції Трикутного столу «Профілактика серцево-судинних захворювань. Бігом від інфаркту», проведеного 17 грудня 2013 року на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця 21 травня 2014 року було організовано науково-просвітницький захід з профілактики серцево-судинних захворювань серед молоді «Серця молоді». Студенти змогли дізнатися про загальновідомі фактори ризику серцево-судинних захворювань та пройти анкетування і скринінгове обстеження, що дозволило індивідуально оцінити наявність зазначених факторів серед опитуваних. «Серця молоді», як пілотний проект Товариства молодих вчених і спеціалістів, є унікальним в своєму роді профілактичним заходом, що дозволив оцінити можливість проведення скринінгового обстеження серед молодого населення віком старше 20 років та в подальшому дасть змогу проаналізувати поширеність загальновизнаних факторів ризику серцево-судинних захворювань з метою розробки конкретних і ефективних цільових превентивних заходів.

ФотогалереяВідкриття Школи молодого вченого


21 травня 2014 року майбутні науковці з лав НМУ мали можливість ознайомитись з освітнім проектом Товариства молодих вчених – Школою молодого вченого, концепцію та програму якої представив голова Товариства Владислав Мороз, а вступна лекція Школи, прочитана доцентом кафедри анатомії людини Ковальчуком О.І., детально розкрила основні напрями та форми післядипломної медичної освіти, форми наукової діяльності та її правове забезпечення – магістратуру, аспірантуру, інтернатуру, клінічну ординатуру та програму «Старший лаборант».
Довідка. Школа молодого вченого – освітній проект Товариства молодих вчених для студентів та молодих вчених (магістрантів, аспірантів) Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, які планують займатись науковими дослідженнями та використовувати у своїй лікарській практиці новітні здобутки медичної науки. Школа представляє собою програму лекцій та семінарів, на яких слухачі зможуть дізнатися про основи методології наукових досліджень, отримати практичні навички в організації наукової роботи, методики написання наукових статей та доповідей, порядку підготовки та захисту дисертаційних робіт.
Детальніше про план Школи Ви можете дізнатись за посиланням: http://tmv.nmu.edu.ua/ua/school_of_young_scientists/schedule_of_lectures_school_young_scientist/

ФотогалереяV науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2014. Молодіжний форум з нанобіотехнологій»


В рамках святкування Дня Науки Національний медичний університет імені О.О. Богомольця традиційно провів низку заходів, присвячених актуальним питанням медичної науки.
Одним з таких заходів була V науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2014. Молодіжний форум з нанобіотехнологій».
Протягом двох днів студенти, молоді вчені і спеціалісти різних наукових закладів мали змогу ознайомитись із сучасними досягненнями у галузі наномедицини і нанофармакології. 21 травня 2014 року конференцію відкрила вступна лекція член-кореспондента НАН та НАМН України, завідувача кафедри фармакології та клінічної фармакології НМУ професора Чекмана І.С. на тему «Наномедицина і нанофармакологія: реальність і перспективи».
Другий день конференції було присвячено пленарним засіданням із заслуховуванням доповідей від молодих вчених з Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Інституту біоколоїдної хімії імені Ф.Д. Овчаренка НАН України, Харківського національного медичного університету, Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України, Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учасники конференції дізналися про фармакологічні властивості наночастинок золота, срібла, міді, препаратів для хіміотерапії, створених за допомогою нанотехнологій та можливості їх застосування в онкології, стоматології та щелепно-лицевій хірургії, урології, антибактеріальній терапії та інших галузях.

ФотогалереяПривітання!


    Конференція трудового колективу


11 червня 2014 р. відбулася Конференція трудового колективу Національного медичного університету імені О.O. Богомольця з обрання кандидатур претендентів на посаду ректора Університету.
За результатами голосування 235 делегатів Конференції трудового колективу, що становить 95,52% від статутної кількості делегатів, найбільшу кількість голосів набрала завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Катерина Миколаївна Амосова (35,77% голосів «за»).
Детальніше за посиланням: http://nmu.ua/news-open.php?id_news=2069ОГОЛОШЕННЯ


Запрошуємо до участі у V науково-практичній конференції з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2014. Молодіжний форум з нанобіотехнологій», що відбудеться 21-22 травня 2014 року. Конференція включена до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 році» МОН України.

В програмі конференції передбачені доповіді молодих вчених та студентів нашого Університету та інших вузів та науково-дослідних інститутів НАН та НАМН України, а також буде представлено вступну лекцію Школи молодого вченого та проведено науково-просвітницький захід по профілактиці серцево-судинних захворювань серед молоді «Серця молоді».

ДЕТАЛЬНІШЕ  "ПРОГРАМА ЗАХОДІВ".....

[PDF]

Привітання!


ВІТАЄМО

З ВЕЛИКИМ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!Привітання!


           ОГОЛОШЕННЯ

Оголошується конкурс

на Премію фонда

Платона Григоровича Костюка 2014 року

На премію можуть претендувати молоді вчені (з науковим ступенем кандидата наук), що працюють в Україні, в галузі біомедичних досліджень, з не більш ніж 10-річним стажем роботи після захисту кандидатської дисертації.

[PDF]

Оголошення

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що з метою розвитку медичного волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних медичних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 22 по 28 квітня 2014 року планується міжнародна поїздка до Польщі та країн Балтії (орієнтовна програма поїздки додається). Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Паневежська регіональна лікарня за підтримки Міністерства охорони здоров’я Литви, Посольства Литовської Республіки в Україні.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники, студенти вищих медичних навчальних закладів, лікарі, лідери громадських організацій медичного напряму.

[PDF]

ОГОЛОШЕННЯ

FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM

 

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

[PDF]

Привітання!


  ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТОМАТОЛОГА!


   ПОДІЯ

17 грудня 2013 року на базі Національного медичного університету був проведений науковий молодіжний захід «Трикутний стіл», який вже став традиційним науковим форумом молоді в нашому університеті. Чергове засідання було присвячене 100-річчю з дня народження відомого вченого Миколи Амосова.

[PDF]

Привітання


  УВАГА!


17 грудня 2013 року на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця пройшов науковий молодіжний захід Трикутний стіл на тему "Профілактика серцево-судинних захворювань. Бігом від інфаркту", присвячений 100-річчю з дня народження Миколи Амосова.

Всі учасники та бажаючі запрошуються для обговорення Резолюції Трикутного столу. Свої пропозиції щодо внесення доповнень та змін до Резолюції, а також бажання вступити до ініціативної групи по реалізації Резолюції, просимо надсилати до 26.12.13. на електронну пошту Товариства молодих вчених і спеціалістів - info.tmv.nmu@gmail.com.  Обов'язково вказати назву Вашої організації, посаду та контактні дані (телефон, ел.адреса, сайт).

                                                                                   З повагою, організаційний комітет 

[PDF]

ТРИКУТНИЙ СТІЛ на тему "Профілактика серцево-судинних захворювань. Бігом від інфаркту", 17 грудня 2013 року


   

[PDF]

ПОДІЯ


21-22 листопада 2013 року в Київському міському будинку вчителя відбулася непересічна подія в українській медичній спільноті: ІІ міжнародна науково-практична конференція «Медична психологія: здобутки, розвиток та перспективи». Як і в минулому році її організаторами виступили Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України, Національний  медичний університет імені О.О.Богомольця та медико-психологічний факультет зокрема, Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація лікарів-психологів», ГО «Арт-терапевтична асоціація», Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ. 

[PDF]

Наказ Ректора Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, академіка НАМН України, професора В.Ф.Москаленка

Наказ

Ректора Національного медичного університету

імені О.О.Богомольця,

академіка НАМН України, професора В.Ф.Москаленка


Про підготовку та проведення 11 листопада 2013 року в Національному медичному університеті О.О.Богомольця презентації книги «Мой Киев.Мои Киевляне» академіка НАМН України І.М.Трахтенберга

[PDF]

Вельмишановні колеги, сердечно вітаємо Вас із Міжнародним днем лікаря!


Обравши цей професійний шлях, Ви присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ваша місія - складна і відповідальна, а ваша праця не знає свят і вихідних. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за професіоналізм, чуйні серця та відданість своїй справі. Шановні колеги, Ви і надалі будете віддавати всі свої сили, знання та досвід порятунку співвітчизників. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Щастя Вам і добра!22-23 травня 2013 року, Науково-практична конференція з міжнародною участю "YouthNanoBioTech-2013. Молодіжний форум з нанобіотехнологій"

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ "YouthNanoBioTech-2013. Молодіжний форум з нанобіотехнологій", яка відбудеться 22-23 травня 2013 року в аудиторії №3 імені проф. В.Ф. Войно-Ясенецького. Детальна інформація в програмі конференції

[PDF] Детальніше

УВАГА!

Президія Національної академії медичних України та Оргкомітет конференції молодих вчених запрошують Вас взяти участь в роботі конференції,присвяченої 20-річчю створення Національної академії медичних наук України. Конференція відбудеться 5 березня 2013 року в аудиторіях морфологічного корпусу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (3-й поверх, аудиторія №2 імені професора В.О. Караваєва та аудиторія №3 імені професора В.Ф. Войно-Ясенецького). Адреса: м. Київ, пр-т Перемоги, 34, морфологічний корпус. Початок конференції о 10.00.Оголошення

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

[PDF]

2-3 листопада 2012 року в Києві відбулася Перша міжнародна науково-практична конференція «Медична психологія: здобутки, розвиток та перспективи»

2-3 листопада 2012 року в Києві відбулася Перша міжнародна науково-практична конференція «Медична психологія: здобутки, розвиток та перспективи», яка була організована спільними зусиллями Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, Національного медичного університету імені О.О.Богомольця та медико-психологічного факультету зокрема, Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ, Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація лікарів-психологів», ГО «Арт-терапевтична асоціація».

Детальніше

Оголошення

Тепер у Києві є можливість придбати методичну літературу,яка допоможе підготуватися до захисту дисертації та оформити атестаційну справу.

[PDF]

KIEV EVIDENCE WEEK2012: І МІЖНАРОДНА ІННОВАЦІЙНА ШКОЛА ДОКАЗОВОЇ МЕДИЧНОЇ ПРАКТИКИ

Українська Медична Асоціація проводить науковий захід KIEV EVIDENCE WEEK 2012: І МІЖНАРОДНА ІННОВАЦІЙНА ШКОЛА ДОКАЗОВОЇ МЕДИЧНОЇ ПРАКТИКИ 24-26 ЖОВТНЯ, м.Київ (готель "Турист"). У В А Г А ! Для БЕЗКОШТОВНОЇ УЧАСТІ у заході необхідно пройти реєстрацію на сайті http://evidence.org.ua/ в розділі "ПОЛУЧИТЬ ГРАНТ" або отримати Грант для участі у науковому відділі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця (м.Київ, б-р Т. Шевченко, 13, 3 поверх, науковий відділ, відділ аспірантури та клінординатури).

[PDF]

Конкурс НАМН України

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на здобуття ПРЕМІЙ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи,що присуджуються у 2012 році.

[PDF]

ДРУГИЙ СЛОБОЖАНСЬКИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ

ДРУГИЙ СЛОБОЖАНСЬКИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ, СХІДНО-УКРАЇНСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ВИСТАВКА 22-24 ЛИСТОПАДА 2012 РОКУ, м.Харків. У рамках форуму відбудеться "Слобожанська стоматологічна конференція молодих вчених", 22 листопада 2012 року. ( Детальна інформація щодо умов участі в розділі "Конференції інших ВНЗ").

[PDF]

Повідомлення

ЗАРЕЄСТРОВАНО НОВЕ НАУКОВЕ, ВИРОБНИЧО-ПРАКТИЧНЕ ВИДАННЯ "Науковий журнал МОЗ України".

[PDF]

Оголошення


Юридичний факультет Бостонського коледжу пропонує однорічну магістерську програму (L. L M.)для студентів із різних країн.

[PDF]

VII міжнародний науково-практичний семінар на тему:"ЗВАРЮВАННЯ ТА ТЕРМІЧНА ОБРОБКА ЖИВИХ ТКАНИН. ТЕОРІЯ. ПРАКТИКА. ПЕРСПЕКТИВИ."


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ,Інститут електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України, міждународна організація "Сварка" та Київський міський центр електрозварювальної хірургії організовує проведення VII -го міжнародного науково-практичного семінару на тему:"ЗВАРЮВАННЯ ТА ТЕРМІЧНА ОБРОБКА ЖИВИХ ТКАНИН. ТЕОРІЯ. ПРАКТИКА. ПЕРСПЕКТИВИ." 30 листопада -1 грудня 2012 року, м.Київ

[PDF]

Круглий стіл "Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині" та семінар "Дослідницький ландшафт Німеччини"

18.10.2012 о 12:00 у НТУУ "КПІ" Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні буде проведений круглий стіл на тему:"Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині".

Детальніше

Привітання

ВЕЛЬМИШАНОВНІ НАУКОВЦІ! Наше Товариство, яке нещодавно відсвяткувало своє 40-річчя, започатковує, зберігає й примножує чудові традиції наукового розвитку нашої молоді. Саме нашим Товариством започатковано випуск єдиного в Україні молодіжного фахового журналу, першого молодіжного форуму з нанобіотехнологій, унікального проекту "Трикутний стіл". Наукова слава наших попередників спонукає нас до копіткої творчої праці та нових достойних результатів. Щиро вітаємо Вас з Днем науки! Українська земля подарувала світовій науці видатних вчених, які ставали корифеями та основоположниками різних напрямків наукових досліджень. Вони змінювали світ і його сприйняття людиною. Велику роль вчені України відіграли і у розвитку світової медичної науки. Наша держава продовжує бути "донором інтелекту" для світової медичної науки, яка спрямовує свої сили на підвищення рівня охорони здоров'я людства. Щиро бажаємо Вам, молоді науковці, наполегливості та терпіння, нових творчих ідей та їх реалізації, наукових злетів та відкриттів, плідної праці та достойної оцінки Ваших наукових досягнень. Несіть з гордістю звання лікаря-науковця нашої рідної України. Рада товариства молодих вчених і спеціалістівУвага!

ПРОГРАМА науково-практичної конференції з міжнародною участю "YouthNanoBioTech-2012. Молодіжний форум з нанобіотехнологій" на тему: "Нанонаука, нанотехнології, наномедицина: здобутки та перспективи" 15-16 травня 2012 року м.Київ

[PDF]

Оголошення

СТВОРЕННЯ ЗОЛОТОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ СТОЛИЦІ

[PDF]

Вибори Голови ради Товариства Молодих Вчених і Спеціалістів

11 січня 2012 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулись звітно-виборчі Загальні Збори Товариства молодих вчених і спеціалістів.

Детальніше

Оголошення

11 січня 2012 року о 17.00 год. в приміщенні аудиторії №1 кафедри хірургії №1 відбудеться з вітно-виборча конференція Товариства молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Для участі запрошуються молоді вчені та спеціалісти–співробітники НМУ імені О.О. Богомольця. Адреса проведення: б-р. Т.Шевченка, 17, КМКЛ № 18, кафедра хірургії №1, ауд. №1 (1-й поверх).День боротьби з ВІЛ/СНІДом.


1 грудня 2011 року світова спільнота відзначала День боротьби з ВІЛ/СНІДом. Державні та громадські організації провели ряд наукових та соціальних заходів, спрямованих на вирішення актуальних проблем епідеміологічної ситуації ВІЛ/СНІД в Україні. Товариством молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця було проведено науково – молодіжний захід «Трикутний стіл», темою якого став «Інтегративний підхід в соціальній адаптації ВІЛ-інфікованих».

Детальніше

Конкурс на здобуття премій для молодих вчених та студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи

Інформація про конкурс на здобуття премій для молодих вчених та студентів вищих навчальних закладів ЗА КРАЩІ НАУКОВІ РОБОТИ

[PDF]

Проведення конкурсу наукових проектів

Інформація про проведення КОНКУРСУ НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ

[PDF]

Курси з реанімації у Польщі


За підтримки Європейської Ради реанімації 6 разів на рік у Польші (м.Краків) проходять сертифіковані курси на українській мові для медсестер та лікарів різних спеціальностей.

Детальніше

ІІІ (65) Міжнародний науково-практичний конгрес студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної медицини»

12-14 жовтня 2011 р. на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходив ІІІ (65) Міжнародний науково-практичний конгрес студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної медицини».

Детальніше

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця приєднався до Magna Charta Universitatum


16 вересня 2011 року Національний медичний університет імені О.О. Богомольця приєднався до Magna Charta Universitatum – Великої хартії університетів.

Детальніше

Обрану нову Громадську раду при Міністерстві охорони здоров’я України

2 вересня 2011 року відбулись установчі збори для формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України.

Детальніше

У Києво-Печерській Лаврі відбувся круглий стіл, присвячений 50-ій річниці від дня кончини архієпископа Луки (Войно-Ясенецького)


9 червня 2011 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира та за ініціативи Cинодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ, відбувся круглий стіл, присвячений 50-й річниці з дня кончини видатного церковного і громадського діяча, випускника Університету, лікаря-хірурга архієпископа Луки (Войно-Ясенецького).

Детальніше

24-27 травня 2011 року в Національному комплексі "Експоцентр України" відбулася виставка "Медичний форум-2011"

на якій було представлено спеціальний стенд ТМВ. За високі досягнення у розвитку молодіжної науки в сфері теоретичної та практичної медицини Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ, його науковий керівник академік НАМН України В.Ф.Москаленко та голова к.мед.н. В.В.Короленко були нагороджені Дипломами.

[PDF]

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту 16 травня 2011 № 447

Деякі питання навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном.

[PDF]

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 23.05.11 № 1/9-373

Щодо конкурсу з відбору на навчання та стажування за кордоном

[PDF]

Корисні посилання

Про нас

Товариство молодих вчених і спеціалістів (ТМВ) є самостійною громадською організацією НМУ імені О.О.Богомольця із самоврядування молодих вчених і спеціалістів віком до 35 років.
ТМВ у своїй роботі керується принципами верховенства наукової творчості, змагальності та конкурсності; рівноправності усіх членів, самоврядування та гласності у роботі, накопичення і примноження потенціалу НМУ та виховання майбутніх науково-педагогічних кадрів.

Контакти

Україна, м. Київ

Адреса:01601, бул. Т.Шевченко 13, офіс 103
Телефон: +38 (044) 234 69 75
Телефон: +38 (044) 234 60 63
E-mail: info.tmv.nmu@gmail.com
Головний редактор сайту:
tanyatimokhina@gmail.com