Dear colleagues

All young scientists and specialists are welcome!

We invite you to register and participate actively in university researches!

We sincerely look forward to friendly cooperation!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я 2018 р.», ЯКА ПРИСВЯЧЕНА ЗАГАЛЬНОМУ ОХОПЛЕННЮ ПОСЛУГАМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА 70-річчю ВООЗ


5-6 квітня 2018 р. в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Всесвітній день здоров’я 2018 р.», яку присвячено загальному охопленню послугами охорони здоров’я та 70-річчю ВООЗ. Конференцію внесено до «Реєстру конгресів, з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які будуть проводитися у 2018 р.».

[PDF]

VIІ науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум молодіжний форум новітніх технологій у медицині».


17-18 травня 2017 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться чергова VIІ науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум молодіжний форум новітніх технологій у медицині». Конференція організована Товариством молодих вчених і спеціалістів, присвячена Дню науки в НМУ імені О.О. Богомольця та включена до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводяться у 2017 році» МОЗ України.

[PDF]

Cемінар «Ірраціональні мотиви у споживанні медичних послуг та фармацевтичних товарів»


22 листопада 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться семінар «Ірраціональні мотиви у споживанні медичних послуг та фармацевтичних товарів». Лектор – Олег Катюхін розповість про те, що є головним рушієм попиту на Вашу пропозицію: професіоналізм, ціна, якість, або щось інше? Чому Ваші клієнти підуть саме до Вас? Як так зробити? Чи буде Ваша професія годувати Вас та Вашу родину? Коротка інформація про лектора: лікар, власник медичного та фармацевтичного бізнесу, лектор конференції з медичного та фармацевтичного менеджменту та маркетингу. Час проведення: 16:00 Місце проведення: аудиторія №3 морфологічного корпусу (Проспект Перемоги, 34) На захід запрошуються викладачі, інтерни, клінічні ординатори, аспіранти та студенти.

Планшетна фотовиставка «Великий дарувальник життя Гергіос Папаніколау (1883-1962)»


28 жовтня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в рамках наукової конференції «Міжнародна конференція молодих науковців» за участі Грецького Фонду Культури відбудеться планшетна фотовиставка «Великий дарувальник життя Гергіос Папаніколау (1883-1962)», присвячена автору методу ранньої діагностики онкопатології шийки матки «ПАП-тест». Георгіос Ніколау Папаніколау - грецький вчений, медик, піонер цитології та ранньої діагностики ракового захворювання. Тестом Папаніколау (Мазок Папаніколау) сьогодні користуються в усьому світі для виявлення раку шийки матки жінок на ранніх стадіях захворювання. Георгіос Папаніколау був членом Американо-грецької прогресивної просвітницької спілки. Результати та висновки своїх досліджень, що описували цитологічні зміни при раку шийки матки Папаніколау вперше опублікував у 1943 році в спеціалізованому виданні під заголовком «Діагноз раку матки за допомогою мазків» (англ. Diagnosis of Uterine Cancer by the Vaginal Smear). Публікація цих робіт викликала величезний інтерес світового медичного співтовариства, а методика почала широко використовуватись в різних медичних установах. Захід відбудеться в холі 2 аудиторії 3 поверх Морфологічного корпусу Університету (вул. проспект Перемоги 34). Початок – о 09.00. Робоча мова – українська, англійська.

НОВИНИ

ХІІ Науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Медична психологія 12.0: аспекти практичної діяльності»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі

ХІІ Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених

«Медична психологія 12.0: аспекти практичної діяльності»

 

Яку заплановано провести в рамках днів Медичної психології 2018 в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця

23, 24 квітня 2018 року

[PDF]

УВАГА!


Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до зборів ТМВ!!!

Збори відбудуться 30.01.18р. о 18:00 

в 1 аудиторії санітарно-гігієнічного корпусу 

НМУ імені О.О.Богомольця, за адресою проспект Перемоги, 34.

Для нас важлива думка кожного!Оголошення


Ми раді оголосити відкриття реєстрації на IX Міжнародний семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком 2018! 

Дати: 1-2 лютого 2018
Місце: Національний інститут раку (Ломоносова 33/43)
Офіційні мови: англійська, українська, російська.

Як і минулого року на Вас чекають майстер-класи в операційних Національного інституту раку (цього року ми вдвічі збільшимо кількість учасників воркшопу!), лекції з найбільш актуальних в Україні онкологічних захворювань від провідних спеціалістів Національного інституту раку та кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та можливість представлення результатів власних досліджень серед інших лікарів та молодих вчених із усієї України. 

Тези доповідей учасників нашого семінару будуть опубліковані у спеціалізованому журналі "Клінічна онкологія"! 

Програма та більш детальна інформація про Семінар будуть публікуватися на сторінці нашого семінару в фб: 
https://www.facebook.com/wcdconference/

Рання реєстрація: 17 грудня 2017
Реєстраційний внесок: 300 грн

З нетерпінням чекаємо на Вас у лютому 2018! 

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDyqQ6nskMIsVROgDAj52KzndhPUYaxNUsXzEJ3voNKnV99A/viewformНагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині


НЗасідання ТМВ


8.11.17 відбулися збори Товариства молодих вчених.

На порядку денному – надання фінансової допомоги молодим вчених, питання доступу членів ТМВ до наукометричних баз і методів статистичної обробки, переваги та можливості членів ТМВ та просвітницька робота серед членів ТМВ.

На зборах було розглянуто пропозиції щодо пріорітетів при фінансуванні публікацій членів ТМВ у наукових журналах і участі в конференціях, а також щодо спрощення процедури відшкодування витрат на наукові заходи. Після підтвердження статті науковим журналом, запит надійде до НМУ, де буде проведено відбір робіт для фінансування, враховуючи рівень конференції та рейтинг наукового журналу.

Було розглянуто питання про прив'язку репозиторію та наукометричних баз до електронної поштової скринькиnmu.ua.

Було обговорено питання популяризації ТМВ. Членство в ТМВ пропонує такі переваги, як, наприклад, безкоштовні публікації в наукових журналах і участь у конференціях НМУ. Мається на меті створення дослідницьких груп, які будуть об’єднуватися навколо спільних наукових інтересів, з подальшими заходами щодо їх комунікації та майбутньої реалізації ідей.

Було запропоновано впровадити організовані курси англійської мови для членів ТМВ, а також курси ораторського мистецтва. Підняте питання щодо школи молодих науковців, де окремо вивчатиметься процедура написання наукових робіт, методи статистичної обробки інформації тощо. КОНФЕРЕНЦІЇ І ЖУРНАЛИ ІНШИХ ВНЗ

36 Sports Festival "Sports Fest 2016", 12,15 May 2016, Istambul, Turkey
Silesian International Medical Congress for Students and Young Doctors, 28-29 April, Katowice
International Conference Innovations in Science and Education March 23-25, 2016 - Prague, Czech Republic
10th Warsaw International Medical Congress for Young Scientists, Warsas, Poland, 15-18th of may 2014
All-russian research conference with international participation "Fundamental sciences and clinical medicine" for young sciences (XVII All-russian research conference "Man and health"), Russia, Saint-Petersburg state, April 19th, 2014

Links

About Us

Young Scientists and Specialists Society (SYS) is an independent public organization of NMU named after O.O. Bogomolets with self- government conducted by scientists and young specialists under the age of 35 years.
SYS's work is guided by the principles of the rule of scientific creativity, competition and competitiveness; all members equality, self-government and publicity in the work, accumulation and multiplication of NMU potential and the education of future scientists and teachers.

Contact Us

Kiev, Ukraine

Address: 01601, Blvd. Shevchenko, 13, room 103
Phone: +38 (044) 234 69 75
Phone: +38 (044) 234 60 63
E-mail: info.tmv.nmu@gmail.com
Головний редактор сайту:
tanyatimokhina@gmail.com