Dear colleagues

All young scientists and specialists are welcome!

We invite you to register and participate actively in university researches!

We sincerely look forward to friendly cooperation!

Online Registration for admission to the SYS

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

VIІ науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум молодіжний форум новітніх технологій у медицині».


17-18 травня 2017 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться чергова VIІ науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум молодіжний форум новітніх технологій у медицині». Конференція організована Товариством молодих вчених і спеціалістів, присвячена Дню науки в НМУ імені О.О. Богомольця та включена до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводяться у 2017 році» МОЗ України.

[PDF]

Cемінар «Ірраціональні мотиви у споживанні медичних послуг та фармацевтичних товарів»


22 листопада 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться семінар «Ірраціональні мотиви у споживанні медичних послуг та фармацевтичних товарів». Лектор – Олег Катюхін розповість про те, що є головним рушієм попиту на Вашу пропозицію: професіоналізм, ціна, якість, або щось інше? Чому Ваші клієнти підуть саме до Вас? Як так зробити? Чи буде Ваша професія годувати Вас та Вашу родину? Коротка інформація про лектора: лікар, власник медичного та фармацевтичного бізнесу, лектор конференції з медичного та фармацевтичного менеджменту та маркетингу. Час проведення: 16:00 Місце проведення: аудиторія №3 морфологічного корпусу (Проспект Перемоги, 34) На захід запрошуються викладачі, інтерни, клінічні ординатори, аспіранти та студенти.

Планшетна фотовиставка «Великий дарувальник життя Гергіос Папаніколау (1883-1962)»


28 жовтня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в рамках наукової конференції «Міжнародна конференція молодих науковців» за участі Грецького Фонду Культури відбудеться планшетна фотовиставка «Великий дарувальник життя Гергіос Папаніколау (1883-1962)», присвячена автору методу ранньої діагностики онкопатології шийки матки «ПАП-тест». Георгіос Ніколау Папаніколау - грецький вчений, медик, піонер цитології та ранньої діагностики ракового захворювання. Тестом Папаніколау (Мазок Папаніколау) сьогодні користуються в усьому світі для виявлення раку шийки матки жінок на ранніх стадіях захворювання. Георгіос Папаніколау був членом Американо-грецької прогресивної просвітницької спілки. Результати та висновки своїх досліджень, що описували цитологічні зміни при раку шийки матки Папаніколау вперше опублікував у 1943 році в спеціалізованому виданні під заголовком «Діагноз раку матки за допомогою мазків» (англ. Diagnosis of Uterine Cancer by the Vaginal Smear). Публікація цих робіт викликала величезний інтерес світового медичного співтовариства, а методика почала широко використовуватись в різних медичних установах. Захід відбудеться в холі 2 аудиторії 3 поверх Морфологічного корпусу Університету (вул. проспект Перемоги 34). Початок – о 09.00. Робоча мова – українська, англійська.

Практична доповідь


28 жовтня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в рамках наукової конференції «МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ» відбудеться науково - практична доповідь грецького спеціаліста Nikolaоs Bakouras на тему: «HPV – міфи та правда».Про доповідача:Nikolaos G. Bakouras MD Anaesthesiologist-Reanimatologist Specialist of cardiothoracic and vascular anesthesia in 《Hygeia》hospital Athens Greece, 401 General Military Hospital of Athens Участь спеціаліста проходить за підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбараса», Грецького Фонду Культури та Київського міського товариства греків імені Костянтина Іпсіланті

НОВИНИ

УВАГА!

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ 2017 (AYMSCONF)

27-29 жовтня 2017 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться Міжнародна конференція молодих науковців 2017 – Annual young medical scientists`conference (AYMSConf).

Цього року головна інформаційна платформа конференції – офіційний сайт за адресою aymsconf.com/uk/головна/ зазнав значних вдосконалень, що дозволить зробити процес реєстрації та участі значно простішим та ефективнішим.

Запрошуємо студентів, інтернів та молодих вчених до участі в конференції. Реєстрації на даний захід буде відкрита 10 липня 2017 року. Для участі та друку приймаються тези, які відображають результати власних досліджень авторів. Більше інформації можна знайти в інформаційному листі. Важливо, що основною мовою AYMSConf 2017 стане англійська.Привітання!


Вітаємо члена ради 

Товариства молодих членів і спеціалістів 

Національного медичного університету імені О.О.Богомольця 

з перемогою в конкурсі "КРАЩА КАНДИДАТСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ"

НАУМОВУ ЛЮДМИЛУ ОЛЕКСАНДРІВНУ

Детальніша інформація на офіційному сайті Національного медичного університету імені О.О.Богомольця http://nmu.ua/news/final-konkursu-krashha-kandydatska-phd-dysertatsiya/МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В МЕДИЦИНІ YOUTHNANOBIOTECH-2017


В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУВСЯ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ В МЕДИЦИНІ YOUTHNANOBIOTECH-2017

17-18 травня 2017 року відбулася VIІI науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум новітніх технологій у медицині», був присвячений Дню науки-2017 в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Конференція була організована Товариством молодих вчених і спеціалістів. На урочистому відкритті з вітальним словом виступила завідувач кафедри фармакології, професор Ганна Зайченко. Вона привітала учасників конференції та розповіла про досвід вивчення фармакологічного потенціалу наночастинок діоксину церію та використання отриманих результатів в подальшому.

У програмі першого дня конференції прозвучали доповіді завідувача кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, професора Хайтовича М.В. щодо ролі транспортерів лікарських засобів у ефективності та безпечності фармакотерапії і професора Дзядевича С.В. про ферментні електрохімічні біосенсори в медичній діагностиці. Доповіді молодих науковців були присвячені новим підходам до хроматографії (Мурланова К.С.), властивостям наночастинок металів (Сімонов П.В.), застосуванню аутоперикарду при кардіохірургічних втручаннях (Леошко І.В.). Також учасники конференції прослухали лекції анестезіолога Центрального військового госпіталю сухопутних військ (Афіни, Греція) Ніколаса Бакураса, який розповів про нові технології в анестезіологічному і реанімаційному забезпеченні багатопрофільної клініки та пластичного хірурга Едгара Камінського, доповідь якого була присвячена застосуванню нових технологій в особистій хірургічній практиці. Програму другого дня конференції відкрила доповідь VAD координатора по програмі механічного серця в Україні К. Поповичева. Група дослідників з Дніпра (Бойко О., Бойко Є.) розповіли про клінічну діагностику на зап’ясті з використанням інноваційних сенсорів PLANEXTA. Пленарне засідання продовжили доповіді молодих вчених та студентів Університету, інших вузів, науково-дослідних інститутів НАН та НАМН України. Основні наукові напрямки доповідачів були присвячені новітнім технологіям у клінічній медицині, стоматології, фармації та фундаментальних науках.МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СКЛАДАННЯ ПАТЕНТНИХ ЗАЯВОК

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ 

ЩОДО СКЛАДАННЯ ПАТЕНТНИХ ЗАЯВОК

 

       Інформація «Mетодичні рекомендації щодо складання заявок на винахід і корисну модель», що підготовлені фахівцями науково-дослідної частини НМУ та розміщені до завантаження на сторінці відділу інтелектуальної власності та трансферу технологій (http://nmu.ua/nauka/viddil-intelektualnoyi-vlasnosti-ta-transferu-tehnologij/або за посиланням:https://drive.google.com/file/d/0B_jORfZbHWtINW1FOHM5Rm1FemlENGE0dmpuS0dqVktnSkFv/view.

 

            В методичних рекомендаціях висвітлені основні засади складання патентних заявок, а також наведені приклади заявок науковців НМУ, на які отримані охоронні документи.

 

    Відділ інтелектуальної власності та трансферу технологій є структурним підрозділом Науково-дослідної частини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Відділ забезпечує виконання функцій, пов’язаних з набуттям, ліцензуванням і захистом прав інтелектуальної власності на них, зокрема оформлення та подача патентних заявок, трансфером і впровадженням нових технологій, що розроблені співробітниками НМУ.

        Відділ організовує та проводить заходи з підвищення обізнаності науково-педагогічних кадрів та студентів НМУ в галузі інтелектуальної власності та трансферу технологій: виставки, семінари, конференції.

Науково-дослідна частинаVIІ науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум молодіжний форум новітніх технологій у медицині».

17-18 травня 2017 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться чергова VIІ науково-практична конференція з міжнародною участю «YouthNanoBioTech-2017. Молодіжний форум молодіжний форум новітніх технологій у медицині».
Конференція організована Товариством молодих вчених і спеціалістів, присвячена Дню науки в НМУ імені О.О. Богомольця та включена до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводяться у 2017 році» МОЗ України.
У програмі першого дня конференції передбачені доповіді, присвячені розвитку та впровадженню в медичну практику сучасних нано- та біотехнологій, представлення можливостей впровадження в економіку (комерціалізації) новітніх розробок для медичної сфери, також прозвучать лекції щодо сучасного стану медичної науки в Україні, перспективи її розвитку, стандартизації та відповідності світовим вимогам.
До програми другого дня конференції включено доповіді молодих вчених та студентів нашого Університету, інших вузів, науково-дослідних інститутів НАН та НАМН України. 

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦЇ:
• Одержання та фізико-хімічні властивості нано- та біоматеріалів для медицини та перспективи їх використання
• Створення нових лікарських засобів на основі наноматеріалів та біоречовин
• Адресна доставка і транспорт ліків за допомогою нано- та біотехнологій
• Нано- та біотехнологічні методи діагностики
• Наномолекулярні внутрішньоклітинні біосенсори
• Токсикологія і нанобезпека
• Регенеративна нано- та біомедицина і клітинна інженерія
• Нанотехнології та бізнес/індустрія, етичні та соціальні аспекти
• Нові мініінвазивні технології в хірургії, травматології
• Створення та впровадження сучасних hi-tech приладів в медичну практику
• Досягнення репродуктології та нові технології в акушерстві та гінекології
• E-health в сучасних реаліях української медицини 

Запрошуємо до участі!

[PDF]

КОНФЕРЕНЦІЇ І ЖУРНАЛИ ІНШИХ ВНЗ

36 Sports Festival "Sports Fest 2016", 12,15 May 2016, Istambul, Turkey
Silesian International Medical Congress for Students and Young Doctors, 28-29 April, Katowice
International Conference Innovations in Science and Education March 23-25, 2016 - Prague, Czech Republic
10th Warsaw International Medical Congress for Young Scientists, Warsas, Poland, 15-18th of may 2014
All-russian research conference with international participation "Fundamental sciences and clinical medicine" for young sciences (XVII All-russian research conference "Man and health"), Russia, Saint-Petersburg state, April 19th, 2014

Links

About Us

Young Scientists and Specialists Society (SYS) is an independent public organization of NMU named after O.O. Bogomolets with self- government conducted by scientists and young specialists under the age of 35 years.
SYS's work is guided by the principles of the rule of scientific creativity, competition and competitiveness; all members equality, self-government and publicity in the work, accumulation and multiplication of NMU potential and the education of future scientists and teachers.

Contact Us

Kiev, Ukraine

Address: 01601, Blvd. Shevchenko, 13, room 103
Phone: +38 (044) 234 69 75
Phone: +38 (044) 234 60 63
E-mail: info.tmv.nmu@gmail.com
Головний редактор сайту:
tanyatimokhina@gmail.com